دیدار رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی اشتهارد با رئیس بهزیستی

فردیس نیوز، روز دوشنبه ۷ خرداد مهندس گوهری رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی با افشاری رئیس بهزیستی این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار مهندس گوهری ضمن تسلیت شهادت خادم الرضا رئیس‌جمهور شهید آیت‌الله دکتر رئیسی، از تلاش‌های بهزیستی شهرستان در راستای تحقق ثبت آمار رصد اشتغال این اداره در سال گذشته که به میزان ۱۲۲ درصد اعلام شده بود، تقدیر و تشکر کردند و اظهار امیدواری کردند در سال جاری نیز بتوانیم در جهت تحقق تعهد ابلاغ شده به درستی انجام وظیفه نماییم.

در ادامه افشاری رئیس بهزیستی اشتهارد نیز ضمن تسلیت شهادت دکتر رئیسی و شهدای خدمت از حمایت‌های دولت خدمتگزار و مسئولین شهرستان در راستای حمایت از افراد تحت پوشش بهزیستی، به خصوص در زمینه تامین شغل و ایجاد زمینه خودکفایی معلولین و خانواده های تحت پوشش بهزیستی تقدیر نمودند.

وی افزود شهرستان اشتهارد فرصت بسیار ارزشمند و تاثیر گذاری در جهت ایجاد اشتغال و حمایت از خانواده های معلولین و اقشار آسیب پذیر به جهت وجود شهرک های صنعتی دارد که این مهم با حمایت مسئولین مرتبط و مدیران شرکت ها قابل تحقق است و در سالی که به شعار جهش تولید با مشارکت مردم مزین شده بهترین فرصت در راستای حل مشکلات جامعه هدف بهزیستی به ویژه ایجاد شغل می باشد/روابط عمومی اداره بهزیستی شهرستان اشتهارد

User Rating: Be the first one !
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا