بهره برداری از پروژه‌های گرمخانه آقایان و مرکز آموزش عملیاتی آتش نشانی شهرداری در سال آینده

فردیس نیوز- محمدرضا احمدی نژاد روز چهارشنبه در حاشیه بازدید از روند اجرایی پروژه های عمرانی سطح شهر، با اشاره به روند اجرایی ساختمان شهرداری در خیابان پیک، اظهار کرد: پیشرفت فیزیکی این ساختمان ۹۰ درصد است و اکنون در مرحله نازک کاری و کف سازی و اجرای دکوراسیون فضای داخلی ساختمان است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه ساختمان شهرداری در خیابان پیک تا پایان سال جاری به بهره برداری می‌رسد، عنوان کرد: این ساختمان در ۴ طبقه احداث می‌شود و دارای فضای اداری و سالن‌های آمفی تئاتر و اجتماعات خواهد بود.

محمد رضا احمدی نژاد
شهردار فردیس

شهردار فردیس در بخش دیگری به روند اجرایی ساختمان گرمخانه آقایان اشاره کرد و گفت: این پروژه در زمینی به مساحت هزار و ۱۷۰ متر مربع با اعتبار ۱۵ میلیارد و ۶۰۰میلیون تومان احداث می‌شود و اکنون در مرحله اجرای فندانسیون و سفت کاری است.

به گفته وی، احداث این پروژه با هدف پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در دستور کار قرار گرفته است؛ مدیریت شهری فردیس در فاز بعدی احداث مجتمع آسیب‌های اجتماعی بانوان را در برنامه خود دارد.

شهردار فردیس همچنین به پروژه گسترش فضای اداری ساختمان آتش نشانی و خدمات ایمنی این شهرداری اشاره کرد و گفت: زیربنای این ساختمان ۸۲۰ متر مربع است و در ۴ طبقه احداث می‌شود و دارای فضای اداری و سالن آمفی تئاتر خواهد بود.

وی در بخش پایانی سخنان خود با اشاره به اینکه مرکز آموزش عملیاتی آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری فردیس نیز در زیربنای هزار و ۲۲۶ متر مربع احداث می‌شود، تصریح کرد: اعتبار در نظر گرفته شده برای این ساختمان حدودا ۳۱۰ میلیارد ریال است و در ۴ طبقه احداث می‌شود. روند احداث این ساختمان در مرحله فندانسیون بوده و در سال آینده به بهره برداری می‌رسد./پایگاه مدیریت شهری

امتیاز دهید

User Rating: Be the first one !
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا