تاکید رئیس کل دادگستری استان البرز بر رفع مسایل و مشکلات شرکت‌های دانش بنیان و فناور/ ماموریت به دادستان کرج برای بررسی مشکلات و موانع

فردیس نیوز، رئیس کل دادگستری استان البرز در بازدید از پارک علم و فناوری البرز بر حمایت دستگاه قضایی از شرکت‌های دانش بنیان و فناور در راستای توسعه اقتصاد دانش بنیان تاکید کرد.

حسین فاضلی هریکندی به همراه رئیس دادگاه‌ها و دادستان کرج، تعدادی از معاونان خود و مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان و سایر هیئت همراه از پارک‌ علم و فناوری البرز بازدید و در جریان دستاوردها و مشکلات این مجموعه قرار گرفت.

رئیس کل دادگستری استان البرز و هیئت همراه وی در دیدار از پارک علم و فناوری البرز از چهار بخش «مرکز توسعه خلاق ارتباطات»، «مجتمع تحقیقاتی شهدای جهاد دانشگاهی»، «مرکز توسعه و تولید صنعت ساختمان»، «مرکز توسعه و تولید قراردادی» و «مرکز توسعه توسعه و تولید مواد غذایی» بازدید کردند.

وی در حاشیه این بازدید با بیان اینکه همه دستگاه‌ها باید تلاش کنند تا اهداف مورد نظر در حوزه تولید و اشتغال دانش بنیان در استان محقق شود بر حمایت از شرکت‌های دانش بنیان تاکید کرد و گفت: دادگستری کل استان از شرکت‌های دانش بنیان و فناور در راستای توسعه اقتصاد دانش بنیان حمایت می‌کند و بر رفع مسایل و مشکلات آن‌ها با تمرکز و تعامل با پارک‌های علم و فناوری و دستگاه‌های متولی تاکید دارد.

عالی‌ترین مقام قضایی استان با بیان اینکه استان البرز به دلیل استقرار شهرک‌های صنعتی متعدد به عنوان یکی از قطب‌های صنعتی کشور شناخته می‌شود بر لزوم هم افزایی بیشتر بخش صنعت و دانشگاه در راستای تحقیق و توسعه تاکید کرد و ادامه داد: ایجاد شغل و حفظ آن از ماموریت‌های اولیه دستگاه قضایی نیست اما با توجه به کارکرد پیشگیرانه اشتغال در کاهش وقوع جرایم، حمایت حقوقی و قضایی از تولید و اشتغال یکی از ماموریت‌هایی است که به دبیرخانه ستاد پیگیری اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی دادگستری کل استان واگذار شده و در حال پیگیری است.

وی در این بازدید به دبیرخانه ستاد اقتصاد مقاومتی و دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان ماموریت داد در نشست‌های تخصصی مشکلات و موانع پیش روی توسعه فعالیت‌های پارک علم و فناوری و شرکت‌های مستقر در آن را بررسی کنند.
مهدی عباسی، رییس پارک علم و فناوری البرز نیز در این بازدید با تقدیر از حمایت دستگاه قضایی استان گفت: بخش عمده مشکلات تولید و بنگاه‌های آسیب پذیر با حمایت دادگستری کل استان البرز مرتفع شده است/روابط عمومی اداره کل دادگستری استان البرز

امتیاز دهید

User Rating: Be the first one !
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا