تقدیر فرماندار فردیس از زحمات اصحاب محترم رسانه در انتخابات

فردیس نیوز- فرماندار شهرستان فردیس ضمن تقدیر از زحمات و تلاش‌های اصحاب رسانه در انتخابات مجلس شورای اسلامی و ریاست جمهوری ، به اهمیت نقش رسانه در اطلاع رسانی و ایجاد شور انتخاباتی اشاره کرد .

خداداد کاشفی با بیان اینکه در انتخابات ۱۵ تیر ماه یکبار دیگر مردم شهرستان فردیس افتخار آفریدند، افزود : مردم شهرستان فردیس با حضور عظیم و پرشور خود در پای صندوق های رای، حماسه ای از جنس عزت، افتخار و اقتدار خلق نموده و پشتیبانی شان را از ارزش های انقلاب اسلامی اعلام کردند.

فرماندار فردیس
خداداد کاشفی

کاشفی افزود : بی تردید در خلق این حماسه ماندگار و انعکاس عزت و افتخار مردم ایران اسلامی در سراسر جهان، خبرنگاران و اصحاب رسانه نقش مهمی بر عهده داشتند.

وی از تمامی خبرنگاران و اهالی رسانه استان و شهرستان ، شورای روابط عمومی ، روابط عمومی ادارات و اهالی قرارگاه رسانه شهرستان که در مراحل و روند برگزاری انتخابات و همچنین حضور حماسی مردم در پای صندوق‌های رای تلاش کردند تقدیر و قدردانی کرد .

کاشفی گفت : وظيفه خود می‌دانم كه از زحمات کلیه اهالی محترم رسانه‌های مختلف که در تمامی مراحل انتخابات در دو دوره مجلس شورای اسلامی و دو دوره انتخابات ریاست جمهوری فرمانداری شهرستان فردیس را ياری رساندند، قدردانی كرده و از ايزد يكتا، سربلندی و موفقيت روزافزون اهالی محترم رسانه را مسئلت می‌نمايم./روابط عمومی فرمانداری شهرستان فردیس

امتیاز دهید

User Rating: Be the first one !
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا