آئین تجلیل از ورزشکاران و نام آوران کمالشهری ، متفاوت تر از هرسال برگزار خواهد شد.

فردیس نیوز ،مسعود جعفری در جلسه کمیسون فرهنگی که با حضور مسئولین فرهنگی ورزشی شهرداری برگزار شد ،با اعلام این خبر گفت: طبق برنامه ریزی های انجام شده آئین تجلیل از قهرمانان ورزشی کمالشهر بزودی برگزار و از قهرمانان،مدال آوران و پیشکسوتان تجلیل به عمل خواهد اَمد.

وی درادامه و در خصوص لزوم حضور پرشور شهروندان محترم پای صندوقهای رای و انتخاب ریاست جمهوری اصلح گفت: ملت شریف ایران اسلامی همواره در بحرانی ترین ایام سیاسی و اقتصادی ،همواره پشتیبان ولایت فقیه بوده وهستند واین امر بارها و بارها درچشم جهانیان چون خاری آزاد دهنده نمود یافته است .

مهندس جعفری در ادامه افزود: در این راستا و باهدف ایجاد فضای بانشاط در پای صندوقهای رای ، طرح حضور تعدادی از ورزشکاران رای اولی به عنوان مصداق عینی حضور نوجوانان در عرصه های سیاسی را دربرنامه ها خواهیم داشت که مورد استقبال این عزیزان نیز واقع گردید.

رئیس کمیسیون فرهنگی ورزشی شورای اسلامی در ادامه و در خصوص برگزاری آئین های عزاداری و گرامیداشت ایام پیش رو گفت: ارج نهادن به سنت ها و ارزش های دینی و اشاعه آن در جامعه یکی از مهمترین وظایف متصدیان فرهنگی شهر است ،از این رو و در آستانه فرارسیدن ماه محرم و ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان ، برآن شدیم تا با برگزاری آئین تشت گذاری در این موج عظیم فرهنگی سهیم باشیم .

وی افزود:یکی دیگر از برنامه های فرهنگی ویژه ماه محرم ،برگزاری آئین تجلیل از پیرغلامان و مداحان ارجمند کمالشهر است که امیدواریم بدینوسیله بتوانیم گوشه ای از زحمات این عزیزان را ارج نهیم .

مهندس جعفری در خاتمه خاطر نشان کرد: کمیسیون فرهنگی ورزشی شورای اسلامی همواره با ارائه طرح های فرهنگی جامع و تاثیرگذار سعی در غنی سازی و ارتقاء امور فرهنگی ورزشی شهر دارد و در این راستا از صاحبان ایده و اندیشه استقبال می نماید.

امتیاز دهید

User Rating: Be the first one !
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا