اجرای 11 پروژه راهداری در محور کرج -کندوان با اعتباری بالغ بر 300 میلیارد تومان

فردیس نیوز ،مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت : 11 پروژه راهداری با اعتباری بالغ بر 300 میلیارد تومان در محور کرج -کندوان در حال انجام است.

علی زندی فر مدیر این اداره کل در حاشیه بازدید از عملیات نصب توری سنگی در محور کرج -کندوان اظهار کرد: به منظور افزایش و ارتقای ایمنی این محور 11 پروژه با اعتباری بالغ بر 300 میلیارد تومان در حال انجام است .

وی افزود: این پروژه ها شامل نصب توری سنگی در محدوده کندر و پل خواب، احداث گالری در نقاط ریزشی خوزنکلا، احداث آبروهای باکسی در محدوده های تونل 4 و 5 ،شاندیز، تکاوران ، تونل 2 الف و ب، دهانه جنوبی تونل 4 و محدوده واریان، تعمیر و مرمت دیواره های جانپناه محدوده سد امیرکبیر، نصب و مرمت روشنایی جاده و تونل ها و اجرای روکش آسفالت از کیلومتر یک تا 35 جاده کرج -کندوان در مناطقی که سال گذشته بر اثر سیل آسیب دیده بودند در حال اجرا است .

وی عنوان کرد: در حال حاضر تمامی این پروژه ها پیشرفت بالای 45 درصد دارند و تلاش خواهیم کرد تا قبل از شروع فصل سرما این پروژه ها را به اتمام برسانیم.
مدیرکل راهداری البرز بیان کرد: به منظور صرفه جویی در زمان و جلوگیری از ایجاد ترافیک در این محور ساخت آبروهای باکسی را به صورت پیش ساخته در خارج از محور کرج -کندوان انجام دادیم تا مشکلی در تردد در این محور به وجود نیاید .

زندی فر در ادامه به پروژه نصب توری بر روی کوه در این محور اشاره کرد و افزود : در این پروژه 15 هزار متر مربع توری جهت جلوگیری از ریزش سنگ به درون جاده بر روی ترانشه های ریزشی نصب خواهد شد.

وی عنوان کرد: این پروژه در حال حاضر 80 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و برای اجرای آن 14 میلیارد تومان اعتباری در نظر گرفته شده است/ روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز

امتیاز دهید

User Rating: Be the first one !
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا