بهره برداری از پروژه مخزن ۵ هزار متر مکعبی شهر مهستان


فردیس نیوز ،بهره برداری از پروژه مخزن ۵ هزار متر مکعبی شهر مهستان با حضور دکتر عبداللهی استاندار محترم البرز روز دوشنبه با هدف اجرای رویداد امید آفرینی و خدمت رسانی در استان به بهره برداری رسید
.

این پروژه با هدف اجرای طرح رویداد امید آفرینی و خدمت رسانی در استان با حضور مردم مورد بهره برداری گرفت قابل ذکر است، عملیات اجرایی این پروژه سال ۱۴۰۱ آغاز شده بود.

استاندار البرز در بازدید و افتتاح پروژه های شهرستان ساوجبلاغ که روز دوشنبه با هدف اجرای رویداد امید آفرینی و خدمت رسانی در استان، ضمن تبریک دهه امامت و ولایت و عید سعید غدیر خم، افزود: امروز در مجموع ۵ پروژه مورد بهره برداری و کلنگ‌زنی قرار گرفت.

ایشان افزود: افتتاح پل در شهر هشتگرد و مخزن آب در شهرمهستان و آغاز عملیات اجرایی یک مجموعه میوه تره بار، فرهنگسرا و ورزشگاه با اعتباری حدود ۳۵ میلیارد تومان از جمله این پروژه ها بود.

عبداللهی اظهار داشت: در تلاش هستیم نیازها و مطالبات مردم را پاسخگو باشیم تا بتوانیم قدمی در راه کسب رضایتمندی مردم برداریم.

وی افزود: ۵ هزار و ۶۳۵ پروژه در سامانه منتاک وزارت کشور ثبت شده که به لحاظ تعدد پروژه ها، حائز رتبه اول کشور شدیم.

استاندار البرز گفت: ۱۲۰ پروژه بزرگ نیز در سامانه ایران یار وزارت کشور ثبت شده ، در این راستا نیز جایگاه ویژه ای در کشور داریم که در دولت سیزدهم اقدامات و دستاوردهای بی نظیری در جهت توسعه و ارتقا سرانه ها و زیرساخت ها برای البرز رقم خورد که امید است این روند تداوم و استمرار داشته باشد

امتیاز دهید

User Rating: 4.05 ( 1 votes)
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا