حضور فعال صنعتگران در انتخابات اقدامی مهم در انتخاب رییس جمهور اصلح است


فردیس نیوز ،مدیرکل صنعت، معدن و تجارت البرز مشارکت گسترده فعالان صنایع و ده‌ها هزار نیروی زیرمجموعه آنان در انتخابات را حرکتی مهم در انتخاب رییس جمهوری  اصلح ، مجرب و کاردان عنوان کرد
.

محمد انصاری در نشست  هم اندیشی مدیران شهرک های صنعتی و روسای انجمن های همگن البرز، از فعالان عرصه تولید به عنوان افرادی نخبه ، با تجربه و آگاه نسبت به مسایل اقتصا ی، اجتماعی و فرهنگی جامعه نام برد و گفت: حضور این عزیزان در پای صندوق های رای گیری  قطعا در انتخاب  کارآمد ترین رییس جمهور موثر است.

وی با اشاره به اینکه مشکلات کمبود انرژی در صنایع آنچنان که مطرح می شود شدید نیست گفت: برای رفع این چالش مدیران ارشد حوزه انرژی کشور باید  پاسخگو باشند.

وی با استناد به مصوبه مربوط به ماده ۲۵ قانون بهبود محیط کسب و کار که بیش از 10 سال پیش تصویب و ابلاغ شده است گفت: طبق این مصوبه صنایع نباید در اولویت قطع گاز، برق و خدمات مخابرات قرار گیرند و اگر دولت ناگزیر به قطع این خدمات شود ملزم به  جبران خسارت است.

مدیرکل صمت البرز  افزود: استان البرز سال گذشته  بیش از ۳۵ درصد افزایش تولید داشته است و پیشرفت خوبی را در خطوط تولید صنایع البرز تجربه کرده ایم.

انصاری با اشاره به کسب موفقیت در مسیر اجرای طرح جذب نیرو های دانشجویی در واحد های صنعتی البرز گفت: این طرح موفقی بود که می توان با ادامه دادن آن مشکلات بسیاری از صنایع استان را بر طرف کرد .

این نشست با حضور نماینده طالقان، نظرآباد، ساوجبلاغ و چهارباغ در مجلس شورای اسلامی و اعضای هیأت مدیره خانه صمت و  با هدف رفع چالش های پیشرو صنایع در خانه صمت استان برگزار شد

User Rating: Be the first one !
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا