بیش از ۵۷۴ کیلومتر از راه های استان البرز در دولت سیزدهم آسفالت شد

فردیس نیوز ،مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز گفت: از آغاز فعالیت دولت سیزدهم تا پایان فروردین ماه ۱۴۰۳ بیش از ۵۷۴ کیلومتر از راه های استان البرز آسفالت شدند .

علی زندی فر مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز با اعلام این خبر اظهارکرد: این اداره کل درراستای اهداف سازمانی خود که همانا حفظ و نگهداری شبکه راهها و مدیریت حمل ونقل کالا و مسافر برون شهری و بین المللی، کاهش زمان سفر، کاهش مصرف سوخت، کاهش آلایندهای زیست محیطی و ارتقای سطح ایمنی تردد میباشد از آغاز دولت سیزدهم تا پایان فروردین ۱۴۰۳ بیش از ۵۷۴ کیلومتر راه های استان از نهضت اجرای آسفالت برخوردار شدند.

مدیر کل راهداری البرز افزود: بر همین اساس در سال ۱۴۰۰ بیش از ۶۳ کیلومتر، در سال ۱۴۰۱ بیش از ۱۴۳ کیلومتر و در سال ۱۴۰۲ بیش از ۳۶۸ کیلومتر از راه های های اصلی و شریانی استان البرز لکه گیری، درزگیری، روکش آسفالت گرم و روکش آسفالت حفاظتی انجام شده است.

وی عنوان کرد: در حوزه ساخت و توسعه راه های روستایی نیز در این دولت ۷۱ کیلومتر راه روستایی ساخته شد و ۱۱۳ کیلومتر از راه های روستایی استان روکش آسفالت شدند/روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز

امتیاز دهید

User Rating: Be the first one !
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا