برگزاری جشن باشکوه عید سعیدقربان و طواف نمادین خانه کعبه در آسایشگاه خیریه کهریزک

فردیس نیوز،مراسم باشکوه عید سعید قربان و همچنین طواف نمادین خانه کعبه با حضور خیرین ، نیکوکاران، هنرمندان و اصحاب رسانه و خبر در آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز برگزار شد.

مراسم باشکوه عید سعید قربان و طواف نمادین خانه کعبه و همچنین دریافت نذورات نقدی و غیر نقدی برای ذبح قربانی با حضور مسئولین استانی و شهری، مردم متدین ،خیرین ، نیکوکاران، هنرمندان و اصحاب رسانه و خبر در آسایشگاه خیریه کهریزک برگزار شد.
دکتر افشین وجدانی مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز ضمن تبریک و شادباش به تمام مردم متدین با بیان اینکه جشن بزرگ «عید سعید قربان» با حضور هنرمندان و چهره‌های فرهنگی و انبوهی از هموطنان نیکوکار در آسایشگاه خیریه کهریزک برگزار شد ، افزود: عید قربان ،عید فداکاری ، ایثار ، قربانی ، اخلاص و عشق است. بین مسلمانان عید سعید قربان درجایگاه خاص و مهمی قرار دارد.
دکتر وجدانی در ادامه افزود : دام زنده و بهداشتی به اندازه کافی در آسایشگاه خیریه کهریزک تأمین شده بود و خیرین نیز با هر توان مالی و حتی با خرید گوسفند اشتراکی با خیالی آسوده شاهد ذبح آن در ¬کشتارگاه صنعتی و بهداشتی مجموعه خیریه کهریزک بودند.
دکتر وجدانی در خصوص اجرای برنامه‌های هنری و اجرایی کهریزک خاطرنشان کرد: علاوه بر برنامه هر ساله و اجرای طواف نمادین خانه ¬خدا توسط توانخواهان آسایشگاه، با تلاش همکاران عید سعید قربان باشکوه‌تر از هر سال و با برپایی غرفه¬‌های متعددی از جمله فروش صنایع دستی توانخواهان، اجرای موسیقی شاد محلی و …را با همراهی اقشار مختلف مردم و هنرمندان عرصه سینما، تئاتر، مسئولان کهریزک، سالمندان، معلولان و کودکان اتیسم در آسایشگاه خیریه کهریزک البرز برگزارشد.
مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز در پایان بیان داشت: سالهاست این افتخار و توفیق نصیب ما شده تا علاوه بر خدمت به مددجویان و توانخواهان ، در مراسمات ملی و مذهبی ، مردم متدین با گام های استوار و دلهای مهربانشان گردهم می آیند و مثل همیشه موجبات خنده و شادی را برای مددجویان و توانخواهان فراهم می کنند بنده به رسم ادب واحترام از تمام مردم متدین، نیکوکاران، خیرین و تمام عزیزانی که به هر نحوی تلاش کردند و روز عید سعید قربان سهمی در شادی بخشی به سالمندان ، مددجویان و توانخواهان داشتند ، صمیمانه تقدیر و تشکر می کنم.

گفتنی است اجرای موسیقی محلی، تن پوش عروسکی، رقص سماع و همچنین شعبده بازی از جلوه های ویژه مراسم با شکوه عید سعید قربان بود که رضایت حاضرین را به همراه داشت در ضمن مراسم با پذیرایی و عکس یادگاری با هنرمندان پایان یافت.

لازم به ذکر است در آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز بیش از 800 نفر سالمند، معلولان جسمی حرکتی، بیماران ام اس و کودکان دچار معلولیت ذهنی و اتیسم به صورت شبانه روزی در حال زندگی کردن هستند و آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز خدمات توانبخشی، نگهداری و مراقبتی به این عزیزان را به صورت شبانه روزی ارائه می دهد/روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا