تور گردشگری کشاورزی و بازدید از مرکز آموزش عالی امام خمینی(ره) با حضور جمعی از اصحاب رسانه برگزار شد


فردیس نیوز، در این بازدید که صبح روز یکشنبه ۲۷ خرداد ماه بمناسبت گرامیداشت هفته جهاد کشاورزی انجام شد جمعی از مسئولین و دانش پژوهان و دانشجویان و… از مرکز آموزش امام خمینی بازدید بعمل آوردند.

در نشستی که بمناسبت همین بازدید با خبرنگاران انجام شد سرپرست مرکز آموزش عالی امام خمینی اظهار داشت: روابط عمومی و اصحاب رسانه پیشانی برنامه ها و فعالیت های یک دستگاه سازمانی می باشند که انعکاس خبر در هر مجموعه ای که انجام میشود حرکت ارزشمندی است برای پیشبرد اهداف توسعه کشور.

حاجی میر رحیمی ضمن تبریک هفته جهاد کشاورزی اظهار داشت: بسیاری از امکانات و پیشرفتی که در روستاها انجام شده باعث مهاجرت معکوس و برگشت سرمایه شده است و در خیلی از روستاها مردم خانه دوم دارند که هم در شهر ساکن هستن و هم در روستا که این نعمتی بود که بعد از انقلاب انجام شد که باعث توسعه سازمانی بویژه در بخش کشاورزی رونق داد.

ایشان افزود: در بحث آموزش سیاستی که وجود دارد آموزش در همه حوزه ها چه کشاورزی و چه غیر کشاورزی یکی از معیارهایی است که روند توسعه یافته یک سازمان را نشان می دهد همچنین مرکز آموزش پیشرفته یک سازمان نشان دهنده توسعه آن سازمان یا وزارتخانه است.

رویکرد و سیاست اصلی سازمان های یادگیرنده تحول نگر و تحول ساز توانمند سازی منابع انسانی است.

وی گفت: خوشبختانه توسعه فناوری در بخش کشاورزی باعث شده است الان به حدود ۱۳۰ میلیون تن تولیدات محصولات کشاورزی برسیم.

وی در پایان افزود: بسیاری از دستگاه های دولتی امکاناتی دارند که باید در اختیار جوان های نخبه کشور و دانش بنیان ها قرار بگیرد که چرخ مولد سازی کشور تسریع یابد/حسن سمیعی

عکس:مهدی ملکی

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا