فرصت خدمت محدود است

فردیس نیوز- فرماندار شهرستان فردیس با اشاره به اینکه فرصت خدمت به مردم محدود است، گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی در راستای رفع مشکلات مردم اقدامات لازم را انجام دهند‌ و تکریم ارباب رجوع باید در اولویت کاری ادارات و دستگاه‌های اجرایی فردیس قرار گیرد تا شهرستان بتواند با وحدت و هم افزایی در مسیر توسعه و پیشرفت گام بردارد.

خداداد کاشفی، صبح امروز در دومین شورای اداری شهرستان فردیس که در محل سالن ایثار برگزار شد، ضمن تسلیت شهادت رئیس جمهور و همراهان ایشان، گفت: اولویت رئیس جمهور شهید خدمت به مردم بود و این موضوع مهم باید اولویت مسئولان شهرستان هم قرار گیرد.

خداداد کاشفی
خداداد کاشفی، فرماندار شهرستان فردیس

وی افزود: خدمت رسانی جهادی همواره در دستور کار رئیس جمهور قرار داشت و این روحیه به سایر دولتمردان در استان‌ها و شهرستان‌ها منتقل شده بود.

کاشفی با بیان اینکه رضایتمندی مردم و ارائه خدمت صادقانه به مردم وظیفه ای است که مسئولان باید آن را جدی بگیرند، افزود: امروز مدیران دستگاه‌های اجرایی باید خدمت به مردم را اولویت و سر لوحه کار خود قرار دهند.

وی با اشاره به اینکه فرصت خدمت به مردم محدود است، ادامه داد: مدیران دستگاه‌های اجرایی در راستای رفع مشکلات مردم اقدامات لازم را انجام دهند‌ و تکریم ارباب رجوع باید در اولویت کاری ادارات و دستگاه‌های اجرایی شهرستان قرار گیرد.

فرماندار فردیس ضمن گلایه شدید نسبت به طولانی شدن روند احداث برخی از طرح‌های نیمه تمام در شهرستان، بیان کرد: روند بهره‌برداری از چند طرح مهم فردیس مانند طرح‌ خط آب رسانی لوله ۹۰۰ و دو طرح ورزشی استخر شهدای وحدت و زمین فوتبال شهدای فردیس با تاخیر بسیاری رو به رو شده است و بهانه‌های طولانی شدن این طرح‌ها به هیچ وجه قابل قبول نیست، اتمام پروژه‌های نیمه تمام شهرستان فردیس در اولویت قرار داد.

وی خطاب به مدیران دستگاه‌های اجرایی، گفت: جدول زمانبندی برنامه‌های انتخاباتی و همچنین اقدامات و عملکرد دستگاه مربوطه را هر چه سریع تر به فرمانداری ارسال کنید.

کاشفی با تاکید بر اینکه باید فضای محیط شهری در راستای حضور و مشارکت حداکثری مهیا شود، تصریح کرد: انعکاس خدمات دولت در جهت تبیین و امید آفرینی بین مردم در راستای تبلیغات انتخاباتی و مشارکت حداکثری فراهم شود.

وی ادامه داد: تمامی دستگاه‌های اجرایی شهرستان موظف هستند فضای تبلیغاتی خود را در راستای تبلیغات در جهت تبیین دستاوردهای انقلاب و زمینه سازی برای مشارکت حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای آماده کنند.

کاشفی با اشاره به اینکه جلسات با موضوع انتخابات به صورت مستمر برگزار می‌شود، ادامه داد: تمام نقاط ضعف و قوت در این جلسات بررسی می‌شود./ روابط عمومی فرمانداری شهرستان فردیس

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا