بازدید استاندار البرز از روند ساخت اردوگاه راهیان نور البرز در خرمشهر

فردیس نیوز، نماینده عالی دولت در استان البرز در چهارمین بازدید میدانی از پروژه اردوگاه راهیان نور استان با هدف اتخاذ تدبیر جهت تسریع در روند تکمیل اردوگاه اسکان زائرین دانش آموزی و دانشجویی استان البرز در جنوب کشور، اهمیت و نقش فرهنگی و  تبیینی برگزاری اردو های راهیان نور را مورد تاکید قرار داد.

مجتبی عبداللهی روز جمعه ۱۸ خرداد ماه با حضور در خرمشهر روند پیشرفت پروژه اردوگاه راهیان نور البرز را مورد بازدید قرار داده و مدیران را برای انجام تعهدات خود در راستای تکمیل این پروژه مکلف کرد.

وی خاطرنشان کرد که تمامی استان‌ها در خرمشهر از طریق شهرداری و استانداری مکانی برای اسکان اردوهای راهیان نور فراهم کرده‌اند و تنها استان فاقد اردوگاه، استان البرز بوده که باید با مساعدت مدیران و مسئولان مربوطه احداث شود.
عبداللهی ادامه داد: استان البرز افتخار دارد که خاستگاه حدود ۶ هزار شهید گرانقدر و هزاران ایثارگر بومی و مهمان باشد و سالانه هزاران البرزی مشتاق در قالب اردو های راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب کشور می روند، بنابراین باید هر چه سریع تر برای تکمیل این اردوگاه اقدام شود.

وی هدف از این بازدید و جلسه میدانی را ایجاد انسجام و هم افزایی بیشتر، بین مدیران مربوطه دانست تا با اشراف کامل نسبت به انجام تعهدات خود اقدام کنند.

در این بازدید مسعود محمدی رئیس شورای اسلامی شهر کرج و مهرداد کیانی شهردار کرج هم حضور داشتند.

امتیاز دهید

User Rating: Be the first one !
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا