حضرت امام خمینی (س) احیا کننده اسلام ناب محمدی و عدالت علوی بود

مدیرکل استاندارد البرز با تسلیت ایام رحلت معمار انقلاب اسلامی: حضرت امام (س) را احیا کننده اسلام ناب محمدی و عدالت علوی
و خورشید عالم تاب مرجعیت و فقاهت بود

فردیس نیوز، محمد آئینی مدیرکل استاندارد استان البرز با تسلیت فرارسیدن ایام رحلت امام خمینی (رحمت ا.. علیه) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، حضرت امام (س) را احیا کننده اسلام ناب محمدی و عدالت علوی دانسته که با بیدارگری ملت ها ، امت اسلامی را به معنای واقعی امت زمان نبی اکرم (ص) در تمام جوامع اسلامی برپا نمود.

عضو شورای معاونان سازمان ملی استاندارد ایران ضمن تشریح ابعاد و ویژگی های شخصیتی معمار انقلاب اسلامی ایران، گفت: امام خمینی(س) ابر مرد تاریخ معاصر جهان بود که به تعبیر تمامی سیاستمداران، جامعه شناسان، اساتید دانشگاهی، مراجع و فقها، حیاتی دوباره به اسلام محمدی داده که بازتاب امروزی آن در مبارزه تمامی ملت های مظلوم در فلسطین، لبنان و یمن علیه استیلای امپریالیسم آمریکایی، انگلیسی و صهیونیستی کاملا هویدا می باشد.

دبیر شورای استاندارد استان البرز گفت: امام خمینی(س) خورشید عالم تاب مرجعیت و فقاهت بود که به علت برخورداری از سرچشمه زمزم زلال حقیقت، از عصر زمانی خود جلوتر حرکت کرده و به دلیل همین ویژگی ها بوده که در سال 1342 و در اوج خفقان رژیم سلطنتی حاکم، در پاسخ به مامور ساواکی که امام را به تبعیدگاه برده و از ایشان می پرسد پس یاران شما کجا هستند؟ می گوید یاران من در گهواره های مادرانشان هستند.

آئینی در ادامه افزود:تنها نفسی مسیحایی و قدسی می تواند این چنین پیش بینی انقلاب 57 را از دل استبداد سلطنتی نموده و در اوج حکومت نظامی بهمن 57 از مردم بخواهد به این تهدبد ها کوچکترین اعتنایی نکرده و به خیابان ها آمده و انقلاب را پیروز نمایند و در اوج قدرتنمایی کمونیسم در بلوک شرق و در حالی که هیچ کس پیش بینی نمی کرد در دو سال آینده دیوار برلین تخریب و بلوک شرق دچار انحطاط گردد، طی نامه ای به رئیس وقت اتحاد جماهیر شوروی، کمونیسم را مرده انگاشته و فروپاشی قریب الوقوع آن را اعلام می نماید.

مدیرکل استاندارد استان البرز در انتها گفت: امام با جاودانگی و با آرامش علیرغم ناملایمات بسیار کشتی امت را به سرمنزل استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی هدایت کرده و پس از آن نیز خلف صالح و شاگرد برومند ایشان حضرت آیت ا.. خامنه ای (حفظ ا..) با درایت به هدایت انقلاب اسلامی پرداخته و به دلیل برخورداری از امام شهدا و رهبر بزرگوار ، مصائب بزرگی مثل شهادت علما و عقلای انقلاب چون رجایی ها، بهشتی ها، سردار سلیمانی ها و رئیسی ها هرگز راه ملت بزرگ ایران از صراط المستقیم تبعیت از ولایت و امامت خارج نشده و این چراغ هدایت تا هنگام ظهور منجی عالم بشریت، رهنما و امید همه مسلمانان است.

User Rating: Be the first one !
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا