انتصابات جدید شهرداری کرج با هدف بهبود و ارتقای خدمت رسانی


فردیس نیوز، طی حکمی از سوی مهرداد کیانی شهردار کرج چند نفر از مدیران شهری با هدف بهبود و ارتقای خدمت رسانی به شهروندان تودیع و معارفه شدند.

بر اساس این حکم حسین دقیقیان مدیر منطقه ۴ که با حفظ سمت به عنوان معاون جدید محیط زیست و خدمات شهری شهرداری کرج منصوب شد، همچنین از زحمات و تلاش های حشمت اله عزیزی که قبل ازاین عهده دار این مسئولیت بود قدردانی و به عنوان مشاور و دستیار شهردار کرج منصوب گردید.

محمدرضا قربانی به عنوان رئیس جدید سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج منصوب شد، وی تصدی سمت شهردار چهارباغ و معاون اجرایی سازمان مدیریت آرامستانهای شهرداری کرج را در کارنامه خود دارد.

شهردار کرج همچنین از زحمات محمدرضا خسروی در سازمان مدیریت پسماند قدردانی و ایشان را به عنوان جانشین معاون محیط زیست و خدمات شهری منصوب کرد.

طبق احکام صادره همچنین حمیدرضا خرمنی سرپرستی اداره کل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری کرج را به عهده گرفت و جایگزین منوچهر خسروزاده شد.

طی این حکم، شهرام صادقیان به عنوان سرپرست اداره کل نظارت بر تقاطعات غیرهمسطح و بزرگراه ها معرفی شد؛ امیرسعید حدادیان پیش از این در این پست خدمت می کرد به عنوان معاون سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری کرج منصوب شد.

امتیاز دهید

User Rating: Be the first one !
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا