رزمایش بزرگ محرومیت زدایی جهاد دامپزشکی استان البرز


این رزمایش بزرگ محرومیت زدایی جهاد دامپزشکی صبح روز دوشنبه ۷ خرداد در شهرستان طالقان با حضور مدیر کل دامپزشکی استان البرز و مسوولین انجام گرفت
.

رفیع پور مدیر کل دامپزشکی در خصوص این رزمایش جهادی اظهار داشت :این خدمات رایگان شامل چهار مرحله، ازجمله واکسیناسیون دام ها ، ویزیت دام های بیمار ، سمپاشی ۳۰ هزار متر مربع فضا بر علیه بیماری کریمه_کنگو و در اختیار دادن داروهای رایگان برای ۳۰ الی ۴۰ هزار راس دام می باشد.

ایشان اظهار داشت: این اکیپ جهادی شامل ۲۰ گروه چهار نفره می باشد که این رزمایش جهادی را انجام خواهند داد، همچنین ۶۰ هزار راس دام هم در خصوص بیماری خطرناک طاعون واکسینه و یک هزار قلاده سگ بر علیه بیماری هاری واکسن خواهند خورد.

وی افزود: به پاسداشت شهدای خدمت و مجاهدت هاشون و بمنظور پیشرفت در اقتصاد دامی کشور و حوزه حفاظت و سلامت عمومی جامعه همه این خدمات بصورت رایگان انجام خواهد شد.

مدیر کل دامپزشکی استان البرز در پایان ضمن تشکر از نهادهای دولتی و خصوصی،سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نیروی مقاومت بسیج و استانداری و جهاد کشاورزی ، دخیل بودنشان در این طرح را موجب حفاظت از سرمایه های دامی مردم و سلامت و بهداشت عمومی جامعه دانست/حسن سمیعی

امتیاز دهید

User Rating: Be the first one !
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا