با درایت های جهادی دولت مردمی رئیسی،سازمان ملی استاندارد پس از سه دهه به عضویت ILAC درامد

فردیس نیوز، محمد آئینی عضو شورای معاونین سازمان ملی استاندارد ایران و مدیرکل استاندارد استان البرز از جهادی دیگر در دولت مردمی و سازمان ملی استاندارد خبر داده و اظهار داشت: این سازمان پس از سه دهه تلاش بی وقفه به عضویت اتحادیه نظام آزمایشگاهی (ILAC) نهاد اعتبار بخشی بین المللی آزمایشگاهی درآمد.

دبیر شورای استاندارد استان البرز در ادامه افزود: مسئولیت اجتماعی ما امروزه ایجاب می کند تا خدمات شایسته نظام جمهوری اسلامی را با مسئولیت پذیری به سطح جامعه انتقال دهیم

مدیرکل استاندارد استان البرز اظهار داشت: با درایت های جهادی ریاست دولت مردمی حضرت آیت ا.. رئیسی و هدایت های متعهدانه برادر انقلابی جناب آقای دکتر اسلام پناه در سازمان ملی استاندارد، امروزه به کرات از سطح جامعه ابراز رضایت شهروندان به ما منعکس می شود.
وی در انتها بیان کرد :بنده خوشحال هستم که در گرامیداشت روز 27 اردیبهشت با خبر عضویت سازمان ملی استاندارد در اتحادیه نظام آزمایشگاهی (ILAC) نهاد اعتبار بخشی بین المللی آزمایشگاهی، کام ملت را شیرین نمایم و همچنین خشنودی ملت از خدمتگزاران خود در سازمان استاندارد بزرگترین نعمت و دلگرمی برای ما می باشد.

.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا