«درکتانیان» سرپرست اداره کل ارشاد البرز شد

فردیس نیوز- در مراسمی که بعد از ظهر امروز، ۲۸ اردیبهشت ماه در سالن سیروس صابر برگزار شد، از زحمات و خدمات ۲ ساله سعید جابری انصاری قدردانی و حکم سرپرستی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز به غلامرضا درکتانیان تحویل شد.

در این مراسم که علاوه بر دکتر هاشمی، معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاون سیاسی استانداری البرز و برخی مدیران ارشد و اصحاب رسانه این استان حضور داشتند، دستاوردهای ۲ ساله سعید جابری انصاری به عنوان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز مرور شد.

سعید جابری انصاری

سعید جابری انصاری در این مراسم ضمن تبریک ایام دهه کرامت گفت: بر خود می بالم که حدود ۲ سال خدمتگزار اهالی فرهنگ و هنر استان البرز بودم.

وی تصریح کرد: در طول این خدمت مقدس، ۲ اصل را بر خود واجب دانستم، اول رضایت خداوند متعال و سپس رضایت مردم شریف استان البرز.

جابری انصاری گفت: همدلی، همراهی و برادری مقامات استانی ما را در پیشبرد اهداف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کمک کرد. همچنین امروز همدلی و وحدت رویه ویژه ای با اصحاب رسانه استان را شاهدیم.

مدیر کل سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز در خصوص پروژه های عمرانی مهم فرهنگی و هنری نیز گفت: با کمک و همراهی همکارانم و نگاه مثبت وزیر محترم ارشاد، پس از ۸ سال، ساختمان فرهنگ و هنر البرز در مرحله نازک کاریست و ساختمان خانه مطبوعات نیز در این ۲ سال به نقطه بهره برداری رسیده است.

وی در پایان گفت: از همه اهالی فرهنگ، هنر و رسانه استان طلب بخشش و مغفرت دارم و تا پایان عمر بر مردم این استان عِرق خواهم داشت.

ولی پوری،معاون سیاسی و اجتماعی استاندار البرز، نیز با قدردانی از زحمات سعید جابری انصاری،مدیرکل سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، گفت: بنا بر فرموده مقام معظم رهبری، فرهنگ از اقتصاد هم مهمتر است.

در ادامه مراسم نیز سید محمد هاشمی، جانشین و معاون حقوقی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از توجه ویژه وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی به استان البرز خبر داد و افزود: حقیقت ماجرا، کرج سرمایه ویژه انسانی در حوزه فرهنگ و هنر دارد که به حق خود نرسیده است.

اداره کل ارشاد

معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص خدمات سعید جابری انصاری نیز گفت: از ویژگی های خاص آقای انصاری، ایجاد وفاق، همدلی و پیگیری امور ایشان است. همین که درب ارشاد به روی گروههای مردمی باز شد، نشان از انتخاب درست وزارتخانه است. امیدواریم که پس از رفع کسالت، در معاونت های وزارتخانه از تجربیات ارزنده ایشان استفاده کنیم.

همچنین دکتر هاشمی، مردم‌داری و تخصص را از نشانه های بارز درکتانیان بیان داشت و افزود: از نیازها و خواسته ما در استان البرز از دکتر درکتانیان، تکریم و احترام اهالی فرهنگ، هنر و رسانه به ویژه پیشکسوتان است.

غلامرضا درکتانیان، سرپرست جدید اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، با تشکر و قدردانی از حسن اعتماد وزیر محترم ارشاد، گفت: دست همه دغدغه مندان فرهنگ، هنر و رسانه را در راستای حکمرانی فرهنگی در جامعه می فشارم.

غلامرضا درکتانیان

وی افزود: وظیفه ما در اداره کل، تسهیل گری بوده و امیدواریم جبهه های مردمی در حوزه فرهنگ بیش از پیش نقش آفرینی کنند.

زمینه سازی جهت گسترش جهاد تبیین، ایجاد بسترهای مشارکت عمومی، بررسی و شناسایی نقاط ضعف و قوت در حوزه فرهنگ، هنر و رسانه و بهره مندی از پتانسیل عظیم فرهنگ بومی و محلی استان البرز از برنامه های اعلامی دکتر درکتانیان بیان شد.

در پایان نیز حکم سرپرستی غلامرضا درکتانیان قرائت و تحویل ایشان شد.

امتیاز دهید

User Rating: Be the first one !
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا