آغاز ثبت نام کارت خبرنگاری ویژه انتخابات در استان البرز

فردیس نیوز- اصحاب رسانه کرج،فردیس و اشتهارد برای دریافت کارت ویژه پوشش خبری مرحله دوم انتخابات مجلس ثبت نام کنند.

اصحاب رسانه استان البرز می توانند جهت دریافت کارت ویژه پوشش خبری مرحله دوم دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه کرج،فردیس و اشتهارد ثبت نام نمایند.

حمید رضا رضایی

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، حمیدرضا رضایی رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان البرز با اعلام این خبر ضمن قدردانی از تلاش های اصحاب رسانه استان که همواره در راستای اطلاع رسانی شفاف از اقدامات، عملکردها و دستاوردها خصوصا در مرحله اول انتخابات مجلس شورای اسلامی افزود: با توجه به اینکه کمتر از چهار روز دیگر تا برگزاری مرحله دوم انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی باقی مانده است، این ستاد با هدف سهولت در تردد خبرنگاران و عکاسان محترم درحوزه انتخابیه کرج،فردیس و اشتهارد نسبت به ثبت نام از اصحاب محترم رسانه جهت صدور کارت اقدام کرده است.

وی ادامه داد: برای این منظور ضرورت دارد که اصحاب محترم رسانه تا ساعت۱۲ روز چهارشنبه مورخ ۱۹ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ با ورود به لینک زیر https://digiform.ir/wc24db33c نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

رضایی گفت: با توجه به انجام مقدمات صدور کارتهای خبری ،زمان ثبت نام تمدید نخواهد شد لذا از خبرنگاران رسانه های گروهی دعوت می شود تا در موعد مقرر جهت ثبت نام اقدام کنند.

امتیاز دهید

User Rating: Be the first one !
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا