رسیدگی به مشکلات شهروندان ، اولویت مدیریت شهری باشد

فردیس نیوز- خداداد کاشفی در دیدار با اعضای شورای شهر و شهردار مشکین دشت که ظهر امروز در دفتر فرماندار برگزار شد، بر پیگیری مطالبات شهروندان مشکین دشت تاکید کرد و گفت : خدمت به شهروندان و تکریم ارباب رجوع، باید به عنوان یک اصل مهم سرلوحه کار مجوعه مدیریت شهری باشد.

وی با بیان اینکه ارتباط مستمر و تعامل بین مجموعه ی مدیریت شهری نقش مهمی در خدمت رسانی بهتر به مردم دارد افزود : مشکلات و مسائل مردم باید به طور خاص مورد پیگیری قرار گرفته و جلسات منظمی در این رابطه باید برگزار شود ، امیدواریم با تلاش و همت فراوان مشکلات مناطقی از شهر برطرف شده و فضای زندگی مطلوب و رضایت‌بخشی برای مردم ایجاد شود.

خداداد کاشفی

فرماندار فردیس با اشاره به اینکه همفکری و همدلی اعضای شورای اسلامی شهر با شهردار و مجموعه شهرداری در آبادانی این شهر بسیار اهمیت دارد افزود : فرمانداری هم به عنوان مجری سیاست های دولت در شهرستان همکاری و همراهی با این دو نهاد را با هدف افزایش رضایتمندی شهروندان به طور ویژه در دستور کار دارد.

در این جلسه مباحثی پیرامون مشکلات برخی از مناطق مشکین دشت مطرح شد ، همچنین در خصوص آخرین وضعیت طرح های عمرانی این شهر بحث و گفتگو شد ./روابط عمومی فرمانداری

امتیاز دهید

User Rating: Be the first one !
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا