دنبال جانمایی اراضی مناسب برای تعاونی های مسکن استان هستیم

فردیس نیوز- نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: از اتحاد و انسجام ما، مردم استان بهره مند می شوند چراکه در چنین فضایی می توان به پیشرفت، توسعه و رفاه رسید.

مجتبی عبداللهی در دیدار با رئیس و هیات رئیسه خانه مطبوعات استان که روز دوشنبه ۲۷ فروردین ماه ۱۴۰۳ در سالن جلسات حوزه استاندار برگزار شد، با قدردانی از همراهی های اصحاب رسانه استان در برگزاری انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره خبرگان رهبری، افزود: در سایه همدلی و مودت، مسیر توسعه و آبادانی استان را در پیش گرفته ایم و تاکنون به نتایج ارزشمند و اثربخشی در کسب رضایتمندی مردم، دست یافته ایم. استاندار البرز در دیدار با هیات رئیسه خانه مطبوعات:

مهدی مزریی

وی ادامه داد: امسال با توجه به راهبرد و منویات مقام معظم رهبری تحت عنوان جهش تولید با مشارکت مردم، مسئولیت بزرگی بر عهده داریم و باید در این راستا تبیین گر و آگاهی بخش باشیم.

هیات مدیره تعاونی مسکن خبرنگاران استان البرز

عبداللهی با اشاره به برگزاری دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی، از اصحاب رسانه استان خواست تا همچنان همراه باشند تا با اطلاع رسانی گسترده، مردم را از اهميت این انتخابات نیز آگاه کرده و بسترهای مشارکت حداکثری را فراهم کنند.

هیات مدیره تعاونی مسکن خبرنگاران استان البرز

وی گفت: از اتحاد و انسجام ما، مردم استان بهره مند می شوند چراکه در چنین فضایی می توان به پیشرفت، توسعه و رفاه رسید.

استاندار البرز افزود: از ابتدای مسئولیت خود در استان مجموعه مدیران را به تشکیل تعاونی های مسکن برای کمک به ارتقا معیشت و خانه دار شدن کارکنان، مکلف کرده ایم.

خانه مطبوعات

وی گفت: تعاونی مسکن خبرنگاران نیز از این امر مستثنی نیست و در مجموع بدنبال جانمایی اراضی مناسب در البرز برای تعاونی های مسکن استان هستیم./اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز

هیات مدیره تعاونی مسکن خبرنگاران استان البرز

عکس: حسن سمیعی

امتیاز دهید

User Rating: Be the first one !
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا