مرکز انتقال خون برای فردیس راه اندازی شود

فردیس نیوز- استاندار البرز گفت: با توجه به تراکم بالای جمعیت در شهرستان فردیس، ضرورت دارد نسبت به تکمیل پروژه های نیمه تمام و تسریع در پیشبرد برنامه ها در این شهرستان اقدام شود.

مجتبی عبداللهی در جلسه بررسی پروژه های شهرستان فردیس و پیگیری برنامه های مربوط به این شهرستان که شامگاه چهارشنبه ۲۹ شهریورماه ۱۴۰۲ در سالن جلسات حوزه استاندار برگزار شد، افزود: ترافیک و کمبود امکانات حمل و نقل عمومی برای فردیس یک معضل بزرگ و مطالبه مردمی محسوب می‌شود.

وی ادامه داد: برای این منظور درصدد هستیم که ادامه قطار شهری کرج را به شهر فردیس برسانیم و در این راستا طی توافقی با یک شرکت معتبر چینی، مقرر شد تکمیل تمامی خطوط قرار شهری در کرج و امتداد آن به فردیس در دستور کار قرار گیرد.

عبداللهی گفت: همچنین کنارگذر جنوبی کرج نیز برای رهایی بخش جنوبی البرز بویژه فردیس و بازگشایی گره های ترافیکی آزادراه تهران_کرج در مرحله برنامه ریزی و سپس اقدام است.

وی در ادامه اضافه کرد که این پروژه از گذشته طراحی شده ولی مغفول مانده بود که اکنون با توان کارشناسی و مهندسی مشاوران خبره به جریان افتاده و اجرایی می شود.

استاندار البرز تاکید کرد که ضرورت دارد فرماندار فردیس نسبت به اخذ پایان کار بیمارستان دولتی فردیس(سردار سلیمانی ) با همکاری شهردار فردیس اقدام کند و پیش بینی لازم جهت احداث مرکز انتقال خون برای این شهرستان پرجمعیت صورت گیرد.

عبداللهی از مسئولان فردیس خواست تا با اهتمام و جدیت برای تکمیل پروژه های نیمه تمام و ارتقا زیرساخت ها به طرق مختلف و با استفاده از روابط خود در سطح ملی اقدام کنند.

وی همچنین با اشاره به مصوبه سفر رئیس جمهور محترم به استان مبنی بر راه اندازی یک بیمارستان ۵۰۰ تختی در استان از رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان خواست که هر چه سریع تر مکان مناسب این پروژه را مشخص کند./روابط عمومی استانداری

امتیاز دهید

User Rating: Be the first one !
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا