شفافیت مالی و ارتقای مدیریت شهری با پیاده سازی دستورالعمل خزانه داری میسر است

فردیس نیوز- مدیر مالی و ذیحسابی شهرداری فردیس گفت: شفافیت مالی و ارتقای مدیریت شهری با پیاده سازی دستورالعمل خزانه داری میسر است.

کامران رمضانی در حاشیه کارگاه آموزشی اجرای دستورالعمل خزانه داری در شهرداری های استان البرز به میزبانی شهرداری فردیس که در سالن همایش اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: این کارگاه به منظور انتقال تجربیات شهرداری فردیس در اجرای دستور العمل خزانه داری در این شهرداری و دانش‌افزایی و آشنایی مدیران و کارشناسان شهرداری‌ها با سیستم خزانه‌داری و مفاهیم کلی دریافت و پرداخت و اثرات آن در یک سیستم مالی برگزار شد.

کامران رمضانی

وی در ادامه افزود: سعی داریم با همکاری مسئولان مربوطه در استانداری البرز این دستورالعمل را در شهرداری های استان نیز به اجرا درآوریم.

مدیر مالی و ذیحسابی شهرداری فردیس با بیان اینکه این جلسه به صورت کارگاهی برگزار و کارشناساسان حاضر در این کارگاه سوالات خود را از مدرسین پرسیدند، عنوان کرد: اجرای این دستورالعمل با توجه به نظم دهی به امور مالی می تواند در تصمیمات مدیریت شهری تاثیرگذار باشد.

وی تصریح کرد: اجرای دستورالعمل خزانه داری در شهرداری منتج به شفافیت مالی و ارتقای مدیریت شهری می شود که این مهم بر لزوم اجرای آن در دیگر شهرداری ها تاکید دارد./روابط عمومی شهرداری

امتیاز دهید

User Rating: Be the first one !
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا