پلیس البرز، ایستگاه پایانی مجرم فراری

فردیس نیوز- فرمانده انتظامی استان گفت: یک مجرم مسلح و تحت تعقیب که در استان های مختلف کشور دارای سوابق متعدد از جمله قتل ، قدرت نمایی، و درگیری با عوامل انتظامی را در پرونده خود داشت، توسط عوامل انتظامی استان البرز شناسایی و دستگیر شد.

سردار “حمید هداوند” در خصوص این خبر بیان داشت: ماموران پلیس کرج حین پایش انتظامی، از تردد یکی از اوباش مسلح و تحت تعقیب مرجع قضائی در سطح استان البرز مطلع شدند.

وی افزود: در ادامه با اجرای طرح های انتظامی، مخفیگاه این متهم خطرناک در یکی از مناطق شهر کرج شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شد.

فرمانده انتظامی استان البرز اضافه کرد: در بازرسی از مخفیگاه این شخص یک قبضه سلاح گرم و چندین تیغه سلاح سرد کشف شده است.

این مقام انتظامی تصریح کرد: برابر بررسی‌های صورت گرفته این شخص دارای ۱۵ فقره جرائم خشن از جمله نزاع دسته جمعی مسلحانه، قتل، ایراد ضرب و جرح و درگیری با عوامل انتظامی را در پرونده خود داشته است.

سردار هداوند با بیان اینکه این متهم توسط مراجع قضائی در چندین استان تحت تعقیب قرار داشته و با شگردهای مختلفی متواری گردیده، خاطرنشان کرد: پس از توفیق پلیس البرز در دستگیری این مجرم فراری، تحقیقات همچنان بر روی این پرونده ادامه دارد.

ارشدترین مقام انتظامی استان البرز در پایان با بیان اینکه پلیس به هیچ وجه قدرت نمایی افراد شرور را بر نخواهد تابید و مجرمان فراری بدانند از چنگال قانون توانایی گریزی نیست، خاطرنشان کرد: به برهم زنندگان نظم و امنیت هشدار می‌دهم که برخورد سخت و بدون اغماض پلیس در انتظار آن هاست./پایگاه خبری پلیس

امتیاز دهید

User Rating: Be the first one !
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا