800 برنامه ویژه ایام ا... دهه فجر در فردیس

آموزش و پرورش ناحیه 2 با پیش بینی 317 برنامه فعالتر از سالهای قبل

فردیس نیوز - دومین جلسه ستاد هماهنگی دهه مبارک  فجر با حضور اعضای این ستاد در دفتر فرمانداری فردیس برگزار شد .

به گزارش فردیس نیوز ، مسئولین کلیه دستگاهها و ادارات شهرستان فردیس در قالب 24 کمیته عضو این ستاد بوده و در برپایی هرچه باشکوهتر جشن انقلاب مشارکت دارند . فرماندار فردیس با اعلام این خبر افزود: ایام گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب یادآور رشادتهای مبارزانی است که با ایثار خون خود درخت انقلاب را آبیاری کرده و این میراث ارزشمند را برای نسلهای بعد به یادگار گذاشتند .

وی با اشاره به وظیفه سنگین مردم و مسئولین در قبال بزرگداشت این ایام بر وحدت و همگرایی میان آنان تاکید کرد و خواستار اجرای منظم و هماهنگ برنامه ها و جذب بیشتر مشارکت های مردمی در برپایی این مراسمات شد .

رئیس ستاد دهه فجر فردیس با اعلام این خبر که حدود 800 برنامه در ایام ا... دهه فجر توسط ادارات مختلف در شهرستان فردیس اجرا خواهد شد افزود : برگزاری دو جشن متمرکز برای انقلاب در روزهای متفاوت در فردیس و مشکین دشت با حضور مسئولین و مردم و اجرای برنامه های متنوع ، دیدار با خانواده های معظم شهدای انقلاب ، عطر افشانی و غبار روبی مزار شهدا از جمله این برنامه هاست .

مهندس مهرور همچنین با محکوم کردن هتک حرمت پیامبر اسلام توسط نشریه فرانسوی شارلی ابدو گفت : دشمنان برای ضربه زدن به اسلام و انحراف اذهان عمومی از مثبت اندیشی نسبت به جامعه اسلامی از هرگونه حربه ای استفاده می کنند و این وظیفه ماست که برای مقابله با این تهاجمات مغرضانه همه توان خود را بکار بندیم .

وی اهتزاز پرچمی منقش به نام پیامبر عظیم الشأن اسلام را در شهرستان فردیس خواستار شد که بعنوان یکی از مصوبات جلسه اعلام و اجرای آن بر عهده شهرداری منطقه 3 گذاشته شد .

لازم به ذکر است اداره آموزش و پرورش ناحیه 2 با پیش بینی  317 برنامه برای ایام ا... دهه فجر مشارکت چشمگیری در گرامیداشت ایام پیروزی انقلاب اسلامی در فردیس خواهد داشت .

 

 

 


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه