سفر یک روزه استاندار البرز به فردیس

بررسی مشکلات شهرستان در این سفر

فزدیس نیوز - استاندار البرز همزمان با گرامیداشت سی و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در سفری یک روزه به شهرستان فردیس از بخشهای مختلف این شهرستان بازدید به عمل می آورد.

به گزارش فردیس نیوز ، مهندس سید طاهر طاهری در ادامه سلسله دیدارهای خود از شهرستانهای مختلف البرز، راهی شهرستان فردیس می شود تا ضمن بازدید از بخشها و حوزه های مختلف در جریان مسائل این شهرستان تازه تاسیس قرار گیرد.

فرماندار فردیس در رابطه با جزئیات این بازدید خاطر نشان کرد: استاندار البرز در ادامه سفرهای خود از بخشهای مختلف شهرستانهای استان، 21بهمن به این شهرستان سفر می کند تا علاوه بر آشنایی با ظرفیتهای بی بدیل این شهرستان در حوزه های مختلف، دستورات لازم را جهت برنامه ریزی و رفع مسائل و مشکلات این شهرستان صادر کند.

مهدی مهرور اظهار داشت: بر اساس برنامه ریزی های به عمل آمده؛ دیدار با امام جمعه شهرستان فردیس، بازدید از یک واحد صنعتی در شهرک صنعتی سیمین دشت، افتتاح ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان فردیس، دیدار با خانواده محترم یک شهید، دیدار با یک جانباز دفاع مقدس، دیدار با یک آزاده سرافراز انقلاب اسلامی، دیدار با یک خانواده مددجوی تحت پوشش کمیته امداد امام (ره) و دیدار با یک خانواده تحت پوشش بهزیستی از اهم محورهای این سفر یک روزه خواهد بود.

گفتنی است استاندار البرز، 21بهمن در رأس هیئتی از مسئولان استان و شهرستان فردیس در این شهرستان حضور خواهد یافت.

 

منبع:روابط عمومی فرمانداری


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه