پوشش خبری فقط با کارت ویژه خبرنگاری

میدان سپاه کرج محل اصلی تجمع راهپیمایی 22 بهمن

فردیس نیوز - رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان البرز از انتخاب 2 مسیر در راهپیمایی 22 بهمن ماه خبر داد.

به گزارش فردیس نیوز ،حجت الاسلام و السلمین محمدحسین روحی یزدی با بیان اینکه نشست های متعددی در ستاد مرکزی دهه فجر استان تشکیل شده است؛ جدول زمانبندی برنامه های این دهه را اعلام کرد و گفت: مسئولان استانی و شهرستانی در روز 9 بهمن ماه با حضور در حرم مطهر امام راحل (ره) تجدید میثاقی دوباره با آرمانهای بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران خواهند داشت.

وی افزود: مانور ویژه موتورسواران در روز 12 بهمن ماه با همکاری سپاه پاسداران در کل شهرستانها و مرکزیت استان البرز صورت می گیرد.

پیش بینی 2 مسیر در راهپیمایی 22 بهمن ماه
حجت الاسلام محمد حسین روحی یزدی گفت: مسیرهای راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در کرج از دو مسیر ( چهارراه امام (ره) میدان کرج به سمت میدان سپاه و مسیردوم میانجاده به سمت سه راه رجایی شهر و میدان سپاه) خواهد بود.

وی افزود: راهپیمایی 22 بهمن ماه از ساعت 9:30 دقیقه صبح از مسیرهای اعلام شده آغاز خواهد شد و با اقامه نماز ظهر با حضور در مساجد پایان می یابد.

ایجاد ایستگاه های صلواتی در طول مسیر

روحی یزدی گفت: علاوه بر برپایی نمایشگاه های مختلفی از دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی ایران توسط  دستگاه های عضو ستاد، ایستگاه های صلواتی نیز در طول مسیر راهپیمایان ایجاد می شود.

صدور کارت ویژه رسانه ها در پوشش برنامه راهپیمایی

وی در ادامه افزود: رسانه ها با کارت ویژه ای که توسط شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی صادر می شود پوشش رسانه ای برنامه ها را عهده دار خواهند بود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی البرز افزود: در طول مسیر راهپیمایی غرفه های ارائه دستاوردهای فرهنگی نیز دیده شده است و کودکان و نوجوانان نیز همانند سالهای قبل غرفه ای اختصاصی در این روز خواهند داشت.

وی افزود: با برنامه ریزی های به عمل آمده 22 بهمن امسال شاهد خلق حماسه ای دیگر با حضور گسترده مردم در جشن پیروزی انقلاب اسلامی خواهیم بود.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه