ضرورت اخذ مجوز برای سایت ها و پایگاه های خبری

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز گفت: سایت ها و پایگاه های خبری استان تا پایان سال جاری ملزم به دریافت مجوز هستند.

فردیس نیوز - مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز گفت: سایت ها و پایگاه های خبری استان تا پایان سال جاری ملزم به دریافت مجوز هستند.

به گزارش فردیس نیوز ،سید موسی حسینی کاشانی اظهار داشت: همه سایت‌های خبری طبق تبصره 3 ماده یک قانون مطبوعات باید تا پایان سال 92 برای تشکیل پرونده و اخذ مجوز اقدام کنند.

وی افزود: بر اساس اطلاعیه معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مسئولان سایت‌های خبری هم باید مانند متقاضیان نشریات مکتوب تشکیل پرونده داده و مجوز دریافت کنند.

این مقام مسئول بیان کرد: بدیهی است سایت‌هایی که برای دریافت مجوز اقدام نکنند مشمول تبصره الف ماده 7 قانون مطبوعات نسبت به سایت‌های فاقد مجوز و ضمانت اجرای قانونی ناشی از آن خواهند شد.

مهندس حسینی کاشانی ابراز داشت : با صدور مجوز برای فعالیت سایت‌ها و پایگاه های خبری نظارت بر نحوه فعالیت سایت‌ها ممکن خواهد شد و اشتباهات رخ داده از این طریق قابل پیگیری است.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز اضافه کرد: دریافت مجوز از سوی سایت ها موجب به رسمیت شناخته شدن آن ها می شود و به تبع آن امکان حمایت از اینگونه سایت ها  نیز بیشتر خواهد شد.

این مقام مسئول در پایان سخنان خود گفت : سایت ها و پایگاه های خبری فاقد مجوز برای گرفتن مجوز به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر کرج مراجعه کنند.


 


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه