مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری البرز

غفلت از پدافند غیرعامل تهدیدی جدی است/ضرورت توجه به تهدیدات سایبری

فردیس نیوز - مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری البرز گفت: شناخت تهدیدات مختلف ضرورت توجه به موضوعات پدافند عامل را دوچندان می کند در این راستا می توان با شناخت راهکارهای پدافند غیرعامل آنها را به کنترل خود در آورد.
به گزارش فردیس نیوز ، سید شهاب الدین حسینی با بیان این مطلب در اولین کارگروه سابیری و فن آوری اطلاعات افزود: در دنیای امروزی  نحوه تهدیدات بسیار متنوع و نوظهور هستند بنابراین اگر درصدد و ساخت آینده ای بهتر هستیم باید تصوری از تهدیدات آینده داشته و مرتکب غفلت نشویم.
وی اظهار داشت: این مهم باید در برنامه ریزی دستگاه های مختلف به گونه ای باشد که بتوان برآوردی از پیامدها و تهدیدات آینده داشت.
 تهدیدات سایبری بسیار پیچیده است
حسینی با بیان اینکه تهدیدات سایبری بسیار پیچیده است، افزود: دستگاه های اجرایی باید جهت حفظ و ارتقاء امنیت اطلاعات و آمار اهتمام بیشتری داشته باشند.
وی گفت: تمامی فعالیتها و هر آنچه به عنوان ساخت دست بشر مطرح است در کنار پویایی که دارد، تهدیدات خاص خود را نیز به  همراه دارد که باید بیش از پیش مورد توجه و دقت نظر مسئولان دستگاه های استانی قرار گیرد.
رئیس کار گروه سایبری و فن‌آوری اطلاعات معرفی شد
 شایان ذکر است در این جلسه، مدیرکل پدافند غیرعامل استان،  مدیر کل فناوری اطلاعات استانداری البرز را به عنوان «رئیس کارگروه ارتباطات و فن‌آوری اطلاعات » معرفی کرد.


برچسب ها:
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه