520 ميليون کلاهبرداري در پوشش ثبت نام عتبات عاليات در فردیس
پرینت
#۴٣۵٣
95/08/12 چهارشنبه 10:21

520 ميليون کلاهبرداري در پوشش ثبت نام عتبات عاليات در فردیس

اعضای یک باند کلاهبرداری که در پوشش ثبت نام عتبات عاليات از 50 نفر از شهروندان مبلغ 520 میلیون ریال کلاهبرداری کردند توسط پلیس آگاهی شهرستان فردیس شناسایی و دستگیر شدند

فردیس نیوز اعضای یک باند کلاهبرداری که در پوشش ثبت نام عتبات عاليات از 50 نفر از شهروندان مبلغ 520 میلیون ریال کلاهبرداری کردند توسط پلیس آگاهی شهرستان فردیس شناسایی و دستگیر شدند.  

 به گزارش فردیس نیوز، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان فردیس در تشریح این خبر گفت: در پی مراجعه چند نفر از شهروندان به پلس آگاهی و اظهار شکایت مبنی بر اینکه از سوی دونفر مورد کلاهبرداری قرار گرفتند ، پیگیری موضوع در دستور کار مأموران قرار گرفت.

 وی افزود: در تحقیقات انجام شده مشخص شد دو نفر با راه اندازي دفتر زيارتي و ثبت نام عتبات عاليات با دريافت وجه نقد براي صدور ويزا و خلف وعده در انجام تعهدات در کمتر از يک ماه از 50 نفر از شهروندان کلاهبرداری نموده اند.

سرهنگ ایوب احمدی با بیان اینکه با توجه به اهمیت موضوع عملیات شناسایی و دستگیری متهمان به سرعت آغاز شد ادامه داد: پس از شناسایی منزل متهمان توسط پلیس آگاهی، با دستور قضایی و بازرسی منزل آنها،  تعداد 39 جلد گذرنامه و 110 میلیون ریال وجه نقد کشف شد و متهمان که زن و شوهر بودند به جرم خود مبنی بر کلاهبرداری از 50 نفر از شهروندان در پوشش ثبت نام عتبات عالیات مبلغ 520 ميليون ريال کلاهبرداري کردند.

وی افزود: پس از تکمیل پرونده  متهمان تحویل مراجع قضایی شدند که شوهر روانه زندان و همسر وی با قرار وثیقه آزاد شد.

رئیس پلیس شهرستان فردیس در پایان خاطر نشان کرد: شهروندان محترم چنانچه قصد عزیمت به عتبات عالیات را دارند از طریق دفاتر و سایت های مجاز و تأیید شده  توسط ستاد عتبات عالیات برای دریافت ویزا اقدام نمایند.

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز