3 میلیون دانش آموز در المپیاد درون مدرسه ای
پرینت
#١۵۵۶
93/12/24 يكشنبه 12:51

3 میلیون دانش آموز در المپیاد درون مدرسه ای

4 طرح مشترک برای ارتقای سلامت و خود مراقبتی در مدارس

فردیس نیوز -  دکتر مهرزاد حمیدی گفت: وزارت آموزش و پرورش با همکاری وزارت بهداشت و درمان مجموع طرح‌ هایی برای ارتقا‌ء سلامت دانش‌ آموزان و آموزش خود مراقبتی در دست دارد که به تدریج عملیاتی خواهد شد .

به گزارش فردیس نیوز ، دکتر مهرزاد حمیدی معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش در برنامه‌ی امضای تفاهم‌نامه‌ی ارتقای سلامت دهان و دندان بین دو وزارتخانه بهداشت و درمان و آموزش پرورش گفت: از اولین طرح‌های مشترک این دو وزارتخانه برپایی المپیادهای درون مدرسه‌ای است که در آن ۳میلیون دانش‌آموز شرکت می‌کنند.

دومین طرح، طرح حمایت پویا برای تحرک دانش‌آموزان می‌باشد که این طرح برای ارتقای سلامت دانش‌آموزان است ضمن اینکه از اول مهر ماه ۹۴ ورزش صبحگاهی و همگانی با همکاری شبکه رادیویی ورزش در سراسر کشور اجرا می‌شود.

وی در ادامه گفت: با همکاری وزارت بهداشت و آموزش و پرورش طرح امنیت غذایی در بوفه‌ های مدارس شروع شده و در حال حاضر در بوفه‌ های مدارس خبری از مواد غذایی آسیب رسان مثل سوسیس و نوشابه و چیپس و … نیست و امیدواریم با نظارت‌های بیشتر این طرح تداوم داشته باشد.

دکتر حمیدی گفت: از دیگر طرح‌ های همکاری آموزش و پرورش و وزارت بهداشت انجام بینایی سنجی و شنوایی سنجی به صورت غربالگری ملی می‌باشد که در آینده‌ی نزدیک اتفاق خواهد افتاد.

منبع : باشگاه خبرنگاران

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
صدای شما تلگرام کانال خبری
پر بازدید ها

    آخرین اخبار البرز