22بهمن روز بالندگی و افتخار مردم ایران است

تأکید فرماندار فردیس بر حضور مردم در انتخابات 7 اسفند

فردیس نیوز –فرماندار فردیس 22بهمن را  روز بالندگی و افتخار مردم استکبار ستیز ایران خواند و از حضور پرشور مردم در این راهپیمایی تشکر و قدردانی کرد.

به گزارش فردیس نیوز، فرماندار فردیس ضمن تبریک سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و قدردانی از حضور پرشور مردم فردیس در راهپیمایی این روز و تجدید بیعت با آرمان های رهبر کبیر انقلاب و شهدای بزگوار گفت: 22بهمن روز بالندگی و افتخار برای مردم استکبار ستیز ایران و دیگر ملتهای آزادی خواه جهان است که این حضور گسترده در کام دشمنان بسیار تلخ و ناگوار است.

وی افزود: پایبندی ملت ایران به آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی با حضور مردم در صحنه های مختلف سیاسی اجتماعی علی الخصوص راهپیمایی 22بهمن حمایت و پشتیبانی ملت از ولایت فقیه و دولت را باردیگر به جهانیان به اثبات می رساند.

مهندس علی قنبرزمانی خاطر نشان ساخت: با گذشت 37 سال از بهار انقلاب کوچکترین خللی در اراده مردم به وجود نیامده و همچنان پشتیبان ولایت و رهبری و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده و این بار نیز پرشورتر از همیشه استقامت و پایداری خود را نشان دادند.

وی در پایان بر حضور گسترده مردم در انتخابات 7 اسفند تأکید کرد و از مردم خواست تا با حضور پررنگ خود در پای صندوق های رأی حماسه ای دیگر را بر دفتر تاریخ انقلاب ثبت نمایند.

گفتنی است این راهپیمایی با حضور امام جمعه، فرماندار،  مسئولین نظامی و انتظامی و روسای ادارات و دستگاهای شهرستان و اقشار مختلف مردم ولایت مدار و انقلابی فردیس برگزار شد.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه