20 کشته در تهران و 8 کشته در البرز بر اثر طوفان شب گذشته

ناپدید شدن 10 نفر در سیل جاده چالوس

فردیس نیوز- به گفته عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران طوفان دیشب جان ۲۰ نفر را گرفت. به علت ریزش کوه، تعدادی از درختان شکسته و به همراه مقداری سنگ حرکت کرده و در مسیر پل کیگا قرار گرفته و به همین جهت تعدادی از شهروندان که در این مسیر قرار گرفته‌اند جان خود را از دست داده‌اند.

به گزارش فردیس نیوز ، ابوالفضل قناعتی با اشاره به طوفان و سیل شب گذشته اظهار داشت: بر اثر این بارندگی و سیل مقداری از کوه‌های سمت امامزاده داوود ریزش کرده است.

وی تصریح کرد: به علت ریزش کوه، تعدادی از درختان شکسته و به همراه مقداری سنگ حرکت کرده و در مسیر پل کیگا قرار گرفته و به همین جهت تعدادی از شهروندان که در این مسیر قرار گرفته‌اند جان خود را از دست داده‌اند.

قناعتی گفت: البته آماری که هنوز قطعی نیست اما حدوداً 20 نفر تلفات در این حادثه داده شده است .  همچنین  طغیان رودخانه کرج - چالوس به علت بارندگی شدید شب گذشته تاکنون 8 کشته و بیش از 10 زخمی برجای گذاشت .

مدیرکل مدیریت بحران استان البرز گفت : به علت بارش شدید باران شب گذشته و طغیان رودخانه در کیلومتر 18 جاده کرج ـ چالوس در محدوده جاده خور – ابهرک سیل بیش از 50 خودرو را با خود برد که تاکنون 15 خودرو پیدا شده است .

از سوی دیگر، معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر البرز گفت: طبق اظهار نظر افراد محلی10 نفر نیز مفقود شده اند.

همچنان تلاش ها برای کمک به سیل زدگان و یافتن مفقودین ادامه دارد .


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه