180 دانش آموزان ممتاز علمی مدارس شاهد فردیس تجلیل شدند
پرینت
#۴۶٨۶
95/11/18 دوشنبه 12:26

180 دانش آموزان ممتاز علمی مدارس شاهد فردیس تجلیل شدند

دانش آموزان وارثان انقلاب اسلامی و سرمایه کشور برای رسیدن به پیشرفت هستند

فردیس نیوز- در ششمین روز از هفته ایام الله مبارک دهه فجر ، 180 دانش آموز ممتاز علمی مدارس شاهد و طرح پراکنده روز یکشنبه با حضور فرماندار و امام جمعه فردیس در سالن شهید رجایی اداره آموزش وپرورش ناحیه دو کرج و شهرستان فردیس تجلیل شدند

به گزارش فردیس نیوز ، در این مراسم امام جمعه شهرستان فردیس ضمن تبریک ایام دهه مبارک فجر و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی گفت: خانواده های شهداء بهترین فرزندان خود را تقدیم انقلاب وجمهوری اسلامی ایران کردند.

حجت الاسلام علی اکبر ایمانی با بیان اینکه امام راحل(ره)  انقلاب اسلامی را برای ملت ایران به ارمغان آورد، راه ماندگاری انقلاب را رسیدن به قدرت علم، فناوری و تکنولوژی عنوان کرد.

وی افزود: اگر می خواهیم در کشور پیشرفت و تعالی داشته باشیم باید افق های دورتری را برای آینده کشور در نظر بگیریم. دانش آموزان باید در راه رسیدن به فناوری و تکنولوژی برتر خود را توانمند سازند.

ایمانی گفت: انقلاب اسلامی از فداکاری ها ، رشادتها و خون مطهر 220 هزار شهید و صدهزار جانباز و آزاده پدید آمده  و تا کنون 38 سال ملت ایران تمام فشارها را تحمل کردند ولی زیر بار ذلت نرفتند.

وی افزود: دانش آموزان وارثان این انقلاب اسلامی هستند باید کشور را به قدرت و ثروت نزدیک تر کنند تنها امید کشور به این سرمایه های انسانی است تا بتواند در مقابل زورگویی ها و زیاده خواهی های دشمنان بایستند.

در بخش دیگری از این مراسم سرپرست فرمانداری فردیس حفاظت از انقلاب اسلامی را یک وظیفه خواند و افزود: نگهداری پیروزی ها سخت تر از خود پیروزی است و همه ما در هرجایگاهی و مسئولیتی باید برای حفظ و نگهداری از انقلاب اسلامی و آرمان های امام راحل(ره) و شهدا تلاش کنیم.

حمید احدی اظهار داشت: راه نگهداری انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن توسط دانش آموزان از طریق تحصیل امکان پذیر است که امیدواریم با تلاش دانش آموزان و سرمایه های این مرز و بوم بتوانیم به قله های بلند رشد و پیشرفت دست یابیم.

در ادامه مدیر اداره آموزش وپرورش شهرستان فردیس پیروزی انقلاب اسلامی را حاصل رشادتها ، فداکاری ها، وحدت و یکپارچگی ملت ایران دانست و افزود: وحدت و یکپارچگی ملت ایران در پیروزی انقلاب اثبات کرد که این ملت همواره پشتیبان رهبر و ولایت فقیه هستند و استوارتر از همیشه در مقابل دشمنان می ایستند.

فرشته فهمیده افزود: خانواده های شهداء چشم و چراغ ملت ایران هستند و همه ما امنیت و آسایش کنونی را مدیون خون شهدا و صبر و ایثار خانواده های آنان هستیم.

در پایان از 180 دانش آموزان ممتاز علمی شاهد آموزش وپرورش ناحیه دو کرج و شهرستان فردیس در مقاطع مختلف تحصیلی با اهداء لوح و کارت هدیه تجلیل شد.

 

 

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز
ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش  برای اولین بار در البرز؛ ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش برای اولین بار در البرز؛
راه اندازی ۴ سامانه الکترونیکی در جهت تسهیل در امور فرهنگیان ...
ضرورت  توجه ویژه به موضوع سرویس مدارس	ضرورت توجه ویژه به موضوع سرویس مدارس
سرویس مدارس می تواند یک کلاس فرهنگی باشد ...
سیل مهربانی همکلاسی های البرز برای کمک به دانش آموزان لرستان سیل مهربانی همکلاسی های البرز برای کمک به دانش آموزان لرستان
قاسمی: با سیل مهربانی و سد دانایی با مشکلات مقابله می کنیم ...
بارش های امسال و تغییر  وضعیت در حوزه منابع آبی کشور بارش های امسال و تغییر وضعیت در حوزه منابع آبی کشور
کولیوند: سیل کمک های مردمی به سیل زدگان، نتیجه همبستگی ملت ایران است ...
سیل مهربانی همکلاسی های البرز سیل مهربانی همکلاسی های البرز
و مشارکت بیش از 700 مدرسه و مرکز آموزشی در آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج ...