16 فقره سرقت از واحدهای آپارتمانی با شاه کلید
پرینت
#٢٣٠٠
94/05/01 پنجشنبه 18:10

16 فقره سرقت از واحدهای آپارتمانی با شاه کلید

فردیس نیوز - رئیس پلیس آگاهی شهرستان فردیس از دستگیری 5 نفر سارق و مالخر که با استفاده از شاه کلید اقدام به 16 فقره سرقت از واحدهای آپارتمانی می کردند خبر داد .

به گزارش فردیس نیوز  ، سرگرد « حکمت ا... شجاعی » در تشریح این خبر اظهار داشت : در پی دریافت پرونده ای مبنی بر سرقت منزل از سوی کلانتری 15 مشکین دشت به این پلیس پیگیری موضوع در دستور کار ماموران این پلیس قرار گرفت .

وی افزود : به گفته مالباخته سارق با سارقان بدون تخریب قفل و با استفاده از کلید وارد منزل شده و مقادیری طلا و وجه نقد متعلق به وی را به ارزش تقریبی 400 میلیون ریال به سرقت برده و متواری شده اند .

سرگرد شجاعی گفت : اکیپی از ماموران مجرب این پلیس جهت انجام تحقیقات میدانی به محل وقوع سرقت اعزام که در بررسی صحنه جرم مشخص شد که درب آپارتمان بدون کوچک ترین تخریبی توسط کلید باز شده است بنابراین در تحقیقات محلی مشخص شد که یکی از ساکنین آپارتمان هنگام بازگشت از محل کار به منزل جلوی درب آپارتمان خودروی پژو پارس سفید رنگی دارای دو نفر سرنشین بوده مشاهده می کند که در همان زمان فردی با عجله از ساختمان خارج و سوار بر خودروی مذکور شده و به سرعت از آنجا دور می شوند .

سرگرد شجاعی تصریح کرد : شاهد ماجرا جهت تحقیقات بیشتر به پلیس آگاهی دعوت و با بررسی آلبوم تصاویر متهمان سابقه دار ، استعلام پلاک خودرو و ترسیم چهره فرضی متهم از سوی این فرد ، سارق مورد نظر و آدرس وی در یکی از مناطق کرج شناسایی می شود .

رییس پلیس آگاهی شهرستان فردیس در ادامه گفت : پس از اطمینان ماموران از صحت و سقم موضوع و حضور متهم در منزلش با هماهنگی مقام قضایی متهم طی یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و پس از انتقال به این پلیس در تحقیقات اولیه ماموران به جرم خود مبنی بر سرقت از منزل شاکی و 16 فقره سرقت منزل در شهرستان های کرج ، ملارد ، فردیس و تهران با همدستی دو نفر دیگر به نام های (م- ف) و (الف- ق) اعترف کرد .

متهم در توضیح نحوه سرقت گفت : در ساعات خلوت روز با اطمینان از خالی بودن واحدهای آپارتمانی و با خاموش بودن چراغ آنها با شاه کلیدی که داشتیم کلید درب منازل را باز و اقدام به سرقت وجه نقد ، زیورآلات و یا اشیای قیمتی می کردیم و آنها را به دو نفر مالخر می فروختیم .

با راهنمایی متهم دستگیر شده و تلاش ماموران در این رابطه هر دو متهم و همچنین 2 نفر مالخر نیز دستگیر شدند .

گفتنی است ، ارزش اموال مسروقه 3 میلیارد و 552 میلیون ریال تخمین زده شد و با راهنمایی متهمان دستگیر شده تعدادی از شاکیان پرونده نیز شناسایی شده و تلاش برای شناسایی سایر مالباختگان ادامه دارد .

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز
ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش  برای اولین بار در البرز؛ ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش برای اولین بار در البرز؛
راه اندازی ۴ سامانه الکترونیکی در جهت تسهیل در امور فرهنگیان ...
ضرورت  توجه ویژه به موضوع سرویس مدارس	ضرورت توجه ویژه به موضوع سرویس مدارس
سرویس مدارس می تواند یک کلاس فرهنگی باشد ...
سیل مهربانی همکلاسی های البرز برای کمک به دانش آموزان لرستان سیل مهربانی همکلاسی های البرز برای کمک به دانش آموزان لرستان
قاسمی: با سیل مهربانی و سد دانایی با مشکلات مقابله می کنیم ...
بارش های امسال و تغییر  وضعیت در حوزه منابع آبی کشور بارش های امسال و تغییر وضعیت در حوزه منابع آبی کشور
کولیوند: سیل کمک های مردمی به سیل زدگان، نتیجه همبستگی ملت ایران است ...
سیل مهربانی همکلاسی های البرز سیل مهربانی همکلاسی های البرز
و مشارکت بیش از 700 مدرسه و مرکز آموزشی در آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج ...