تصاویری که داعش به آن افتخار می کند

گروهک تروریستی داعش امروز در صفحات اینترنتی خود تصاویری را منتشر کرد که دیدن آنها قلب هر بیننده ای را به درد می آورد. تکفیری ها با غرور نوشته اند؛ مجبورشان کردیم قبر خود را بکنند، تا ما خسته نشویم.

به گزارش فردیس نیوزر، تکفیری های داعش، تروریست های مورد علاقه رژیم صهیونیستی و غرب، که در ایران نیز، برخی آنها را انقلابی و مخالفان دیکتاتوری می خوانند، امروز یکشنبه با افتخار تصاویری در تریبون هایشان در تویتر و فیسبوک منتشر کردند، که حتی برخی دوستان اینترنتی آنها نیز نسبت به آن اعلام انزجار کردند.

تروریست های داعش، پس از ورود به شهر و فارغ شدن از درگیری و غارت، در شهر رژه رفته و سپس در اولین فرصت، به قول خود به تصفیه اهالی می پردازند.

آنها جوانان و نوجوانان شهر را تنها به این جرم که چرا قبل از ورود آنها، سلاح به دست نگرفته و با دولت عراق نجنگیده اند به بهانه بازجویی و تحقیق برای شناسایی عوامل دولت، جمع آوری کرده و به بیرون از شهر منتقل می کنند.

سپس، در شرایطی که دست های برخی از آنها بسته است، آنها را به رگبار بسته و اعدام می کنند.

تکفیری ها در توضیح برخی تصاویر نیز، به مسئول رسانه ای خود گفته اند: مجبورشان می کنیم قبر خود را بکنند، تا ما خسته نشویم. گروه بعدی را هم روی همان ها اعدام می کنیم و اگر گودال پر شود، گروه بعدی را مجبور می کنیم روی اجساد گروه های قبلی خاک بریزند.

داعش

 

 

داعش و جنایت

 

داعش

 

داعش

 

داعش و جنگ

 

داعش جنایتکار

 

داعش

 

جوانان عراق

 

داعش و ترور

 

داعش

 

داعش

 

 


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه