ایران ناوهای هواپیمابر دشمن را تهدید کرد
پرینت
#١١۴٩
93/09/29 شنبه 22:49

ایران ناوهای هواپیمابر دشمن را تهدید کرد

العربیه: «یک عضو ارشد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، روز جمعه هشدار داد که نیروی نظامی ایران این توان را دارد که ناوهای هواپیمابر را با موشک های فراصوت هدف بگیرد.»

به گزارش فردیس نیوز،  پایگاه خبری شبکه العربیه (Alarabiya)، طی خبری به انعکاس اظهارات سردار سرتیپ حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پرداخت.

 

 

در این خبر آمده است: یک عضو ارشد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، روز جمعه هشدار داد که نیروی نظامی ایران این توان را دارد که ناوهای هواپیمابر را با موشک های فراصوت هدف بگیرد.

 

 

"العربیه" در ادامه نوشت: ژنرال حسین سلامی جانشین فرمانده سپاه ایران در سخنرانی خود گفت: ما به راحتی می توانیم ناوهای هواپیمابر دشمن را با موشک های فراصوت خود هدف قرار دهیم و ما فناوری پیشرفته ای در اختیار داریم که دشمنان را مات و مبهوت می کند.

 

 

در ادامه این خبر آمده است: ژنرال سلامی در سخنرانی روز جمعه، دستاوردهای تکنولوژیک ایران به خصوص در سطح فناوری موشکی را ستود.

 

 

العربیه در انتها به نقل از سردار سلامی افزود: ما این پیشرفت ها را با وجود تحریم به دست آورده ایم و امروز می توانیم ادعا کنیم که در تکنولوژی موشکی جزو برترین ها در جهان هستیم.

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری