1کشف 123 کیلوگرم تریاک از یک باند خانوادگی در ملارد

6نفر دستگیر شدند

فردیس نیوز- فرمانده انتظامی شهرستان ملارد از کشف 123 کیلو گرم موادمخدر و دستگیری شش نفر اعضای باند سوداگر مرگ در عملیاتی مشترک با پلیس شهریار خبر داد.

به گزارش فردیس نیوز، سرهنگ برزو همتی گفت: در پی اطلاع از انتقال یک محموله تریاک از استان های شرقی به یکی از شهرستان های حومه غرب تهران بلافاصله پلیس مبارزه با موادمخدر ملارد و شهریار دست به کار شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان ملارد افزود: با تشکیل تیمی متشکل از مأموران با تجربه، شناسایی و دستگیری قاچاقچیان موادمخدر، بررسی و اطلاعات اولیه بدست آمد، تیم عملیاتی به محض اطلاع از محل نگهداری موادمخدر توسط این باند خانوادگی ضمن هماهنگی با مقام قضائی در عملیاتی غافلگیرانه شش عضو باند سوداگران مرگ دستگیر و 123 کیلوگرم تریاک نیز از محل کشف شد.

رئیس پلیس شهرستان ملارد با تأکید بر استفاده از تمام توان نیروی انتظامی برای مبارزه با سوداگران مواد افیونی اظهارداشت: اجرای طرح های مکرر مبارزه با موادمخدر و سرعت عمل پلیس در شناسایی قاچاقچیان از یک سو و هماهنگی دستگاه قضا در برخورد قاطع با این افراد از سوی دیگر، اقداماتی است که عرصه را برای توزیع کنندگان مواد مخدر، تنگ تر خواهد کرد.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه