مرز مهران مملو از جمعیت زائران حسینی

عبور یک‌میلیون و 300هزار زائر اربعین از مرزها

فردیس نیوز - جانشین نیروی انتظامی گفت: تاکنون بیش‌ از یک‌میلیون‌ و سیصدهزار نفر از پایانه‌های مرزی کشور به‌منظور شرکت در گردهمایی عظیم اربعین حسینی(ع) عبور کردند و پیش‌بینی می‌شود که این تعداد نیز افزایش یابد.

به گزارش فردیس نیوز، اسکندر مؤمنی اظهار داشت: روند بازگشت زائران اربعین حسینی(ع) به کشور آغاز شده و با هماهنگی‌ها و برنامه‌ریزی‌های دقیق سعی در کنترل ترافیک مسیرهای رفت‌وبرگشت پایانه‌های مرزی را داریم.

وی افزود: تاکنون بیش‌ از یک‌میلیون‌ و سیصدهزار نفر از پایانه‌های مرزی کشور به‌منظور شرکت در گردهمایی عظیم اربعین حسینی عبور کردند و پیش‌بینی می‌شود که این تعداد نیز افزایش یابد.

جانشین نیروی انتظامی گفت: باید زائران با مسئولان انتظامی کشور ایران و عراق همکاری لازم را انجام داده و افراد فاقد روادید قانونی از تجمع نزدیک پایانه‌های مرزی کشور اجتناب کنند.

وی عنوان کرد: در حال حاضر مرز مهران با ازدحام جمعیت روبه‌رو است و توصیه می‌شود که زائران از پایانه‌های مرزی خوزستان برای تردد استفاده کنند.

گفتنی است سردار اسکندر مؤمنی ظهر امروز به‌منظور بازدید از روند خدمت‌رسانی به زائران وارد پایانه‌های مرزی شلمچه و چذابه شده بود.

منبع : تسنیم


 


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه