برپایی ششمین همایش مرکز وکلای قوه قضائیه البرز

و تقدیر از وکلا و کارشناسان نمونه

فردیس نیوز- ششمین همایش سالانه مرکز وکلای قوه قضائیه استان البرز به مناسبت هفتم اسفند روز وکیل با تقدیر جمعی از وکلا، کارکنان و کارآموزان وکالت مرکز وکلای قوه قضائیه در سالن همایش مؤسسه تحقیقات امور دامی کشور در مرکز استان برگزار شد.

به گزارش فردیس نیوز، در این همایش که همزمان با ولادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه مرضیه(س)و با حضور رئیس و دادستان مرکز وکلا، کارشناسان حقوقی و مشاوران خانواده قوه قضائیه کشور، جمعی از اساتید و حقوقدانان برجسته، وکلا و کارآموزان وکالت قوه قضائیه در البرز  برگزار شد، جمعی از وکلا، کارکنان و کارآموزان نمونه مرکز وکلای قوه قضائیه البرز، مورد تقدیر قرار گرفتند.

در حاشیه این مراسم یونس کریمی عضو هیات مدیره مرکز وکلای قوه قضائیه استان البرز به نمایندگی از هیات مدیره ضمن تقدیر از اقدامات دکتر بهادری جهرمی و تحولات ایجاد شده اخیر در خصوص  واگذاری امور مرکز وکلای قوه قضائیه به وکلا و کارشناسان کارآزموده البرز، گفت: این امر می تواند ضمن تسریع در روند رسیدگی به پرونده ها و استفاده از ظرفیت وکلا و کارشناسان استان، از اتلاف وقت و هزینه تردد به مرکز تهران جلوگیری کند.

وی افزود: در این راستا اولین دادسرای انتظامی مرکز وکلای قوه قضائیه البرز در استان راه اندازی شد که می تواند نقطه عطفی در امور وکلا و کارشناسان قوه قضائیه البرز باشد.

کریمی در ادامه با اشاره به برگزاری ششمین همایش سالیانه مرکز وکلای قوه قضائیه البرز ، گفت: این مراسم به همت هیئت مدیره این مرکز و به منظور تجلیل از وکلای نمونه برگزار شد که طی آن سميه فيروز آبادي و جلال ندافي کارکنان نمونه مرکز، سيد رضا موسوي،  سمانه پاكويي،  منيره موسوي و  ساناز فرساد به عنوان كاراموزان نمونه و همچنین  زكريا سياوشي، سيد فرهاد موسوي، محمد دانشور و مهديه زنگيلي به عنوان وكلاي نمونه سال ٩٨ از سوی هيات مديره مورد تقدیر قرار گرفتند.  

گفتنی است این مراسم با حضور چهره های شاخصی همچون  استاد برجسته حقوق بین الملل دکتر نجاد علی الماسی، همراه بود که  طی سخنانی در جمع وکلای البرزی، اقدامات و پيشرفتهاي مركز وكلای  البرزرا روشن و اميدوار كننده توصيف كرد. همچنین اجرای برنامه های فرهنگی از جمله مولودی خوانی، دکلمه خوانی و  اجرای زنده موسیقی توسط حجت اشرف زاده از خوانندگان محبوب عرصه موسیقی کشور از ویژگی های این مراسم بود. ،


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه