برپایی ششمین همایش مرکز وکلای قوه قضائیه البرز
پرینت
#۶٩١٨
98/11/28 دوشنبه 13:40

برپایی ششمین همایش مرکز وکلای قوه قضائیه البرز

و تقدیر از وکلا و کارشناسان نمونه

فردیس نیوز- ششمین همایش سالانه مرکز وکلای قوه قضائیه استان البرز به مناسبت هفتم اسفند روز وکیل با تقدیر جمعی از وکلا، کارکنان و کارآموزان وکالت مرکز وکلای قوه قضائیه در سالن همایش مؤسسه تحقیقات امور دامی کشور در مرکز استان برگزار شد.

به گزارش فردیس نیوز، در این همایش که همزمان با ولادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه مرضیه(س)و با حضور رئیس و دادستان مرکز وکلا، کارشناسان حقوقی و مشاوران خانواده قوه قضائیه کشور، جمعی از اساتید و حقوقدانان برجسته، وکلا و کارآموزان وکالت قوه قضائیه در البرز  برگزار شد، جمعی از وکلا، کارکنان و کارآموزان نمونه مرکز وکلای قوه قضائیه البرز، مورد تقدیر قرار گرفتند.

در حاشیه این مراسم یونس کریمی عضو هیات مدیره مرکز وکلای قوه قضائیه استان البرز به نمایندگی از هیات مدیره ضمن تقدیر از اقدامات دکتر بهادری جهرمی و تحولات ایجاد شده اخیر در خصوص  واگذاری امور مرکز وکلای قوه قضائیه به وکلا و کارشناسان کارآزموده البرز، گفت: این امر می تواند ضمن تسریع در روند رسیدگی به پرونده ها و استفاده از ظرفیت وکلا و کارشناسان استان، از اتلاف وقت و هزینه تردد به مرکز تهران جلوگیری کند.

وی افزود: در این راستا اولین دادسرای انتظامی مرکز وکلای قوه قضائیه البرز در استان راه اندازی شد که می تواند نقطه عطفی در امور وکلا و کارشناسان قوه قضائیه البرز باشد.

کریمی در ادامه با اشاره به برگزاری ششمین همایش سالیانه مرکز وکلای قوه قضائیه البرز ، گفت: این مراسم به همت هیئت مدیره این مرکز و به منظور تجلیل از وکلای نمونه برگزار شد که طی آن سميه فيروز آبادي و جلال ندافي کارکنان نمونه مرکز، سيد رضا موسوي،  سمانه پاكويي،  منيره موسوي و  ساناز فرساد به عنوان كاراموزان نمونه و همچنین  زكريا سياوشي، سيد فرهاد موسوي، محمد دانشور و مهديه زنگيلي به عنوان وكلاي نمونه سال ٩٨ از سوی هيات مديره مورد تقدیر قرار گرفتند.  

گفتنی است این مراسم با حضور چهره های شاخصی همچون  استاد برجسته حقوق بین الملل دکتر نجاد علی الماسی، همراه بود که  طی سخنانی در جمع وکلای البرزی، اقدامات و پيشرفتهاي مركز وكلای  البرزرا روشن و اميدوار كننده توصيف كرد. همچنین اجرای برنامه های فرهنگی از جمله مولودی خوانی، دکلمه خوانی و  اجرای زنده موسیقی توسط حجت اشرف زاده از خوانندگان محبوب عرصه موسیقی کشور از ویژگی های این مراسم بود.

،

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز
پیام امام جمعه کرج در پی شیوع ویروس کرونا؛ پیام امام جمعه کرج در پی شیوع ویروس کرونا؛
دشمنان با سیاه نمایی و جعل اخبار کذب نخواهند توانست جامعه ما را ملتهب کنند / روحیه خود را با ارتباط ...
آیت‌الله حسینی همدانی در دیدار با نماینده منتخب مردم استان البرز در یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی: آیت‌الله حسینی همدانی در دیدار با نماینده منتخب مردم استان البرز در یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسل
اعتماد مردم به جوانانِ انقلابی در انتخابات نشانه‌ی ولایتمداری ملت است ...
با رای البرزی ها  دو نماینده  وارد مجلس می شوند با رای البرزی ها دو نماینده وارد مجلس می شوند
کار نماینده سوم البرز به دور دوم کشیده شد ...
برپایی ششمین همایش مرکز وکلای قوه قضائیه البرز برپایی ششمین همایش مرکز وکلای قوه قضائیه البرز
و تقدیر از وکلا و کارشناسان نمونه ...
آزادی  ۲۵  زندانی زن ندامتگاه فردیس آزادی ۲۵ زندانی زن ندامتگاه فردیس
بازدید رئیس کل دادگستری استان البرز از بند نسوان ندامتگاه فردیس ...