‍ دستگیری ۵ خرده فروش مواد مخدر توسط پلیس فردیس
پرینت
#۶٣٧٣
98/02/24 سه شنبه 23:00

‍ دستگیری ۵ خرده فروش مواد مخدر توسط پلیس فردیس

فردیس - فرمانده انتظامی شهرستان فردیس از دستگیری ۵ نفر از سوداگران مرگ در جریان طرح مبارزه با خرده فروشان مواد مخدر در مشکین دشت خبر داد.

به گزارش فردیس نیوز، سرهنگ بیژن جنتی در خصوص این خبر اظهار داشت: عوامل پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان فردیس در پی اقدامات اطلاعاتی بر روی عناصر تهیه و توزیع مواد مخدر در مشکین دشت، مطلع شدند که فرد یا افرادی در این شهرستان به تازگی مقادیر قابل توجهی مواد مخدر از نوع شیشه و هروئین را تهیه و قصد توزیع آن را دارند.

وی افزود: مامورین مبارزه با مواد مخدر شهرستان با هماهنگی مقام قضایی، پس از مراجعه به منزل یکی از متهمین، نامبرده را در حالی دستگیر کردند که مقادیری مواد مخدر از نوع شیشه به همراه داشته است و در بازرسی صورت گرفته از منزل وی نیز مقادیر قابل توجهی مواد مخدر از نوع شیشه کشف شد.

رئیس پلیس شهرستان فردیس با اشاره به عملیات پیاپی پلیسی برای دستگیری همه متهمین این پرونده، گفت: طی چند عملیات تکمیلی، همدست متهم به همراه مواد مخدر هروئین و شیشه دستگیر شد و ۳ نفر از دیگر همدستان سابقه دار آنها اقدام به فرار کردند که با اقدام به موقع ماموران ناجا و شلیک تیر هوایی، متهمین دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

سرهنگ بیژن جنتی با بیان اینکه پلیس با سوداگران مرگ، قاطعانه برخورد می کند، از شهروندان خواست هرگونه اخبار و اطلاعات در خصوص توزیع کنندگان مواد مخدر را از طریق تماس با مرکز فوریت های پلیسی 110 به ماموران اطلاع دهند. گفتنی است در این عملیات هیچ کس زخمی نشد.

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز