‍ تاکید عزیزی بر لزوم تدوین تقویم در هیئت های ورزشی فردیس
پرینت
#۶۶٠٠
98/06/26 سه شنبه 11:43

‍ تاکید عزیزی بر لزوم تدوین تقویم در هیئت های ورزشی فردیس

فردیس نیوز- رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فردیس گفت: فعالیت هیئت های ورزشی باید بر اساس تقویم ورزشی، در جهت رشد و توسعه ورزش و تقویت ورزشکاران باشد.

به گزارش فردیس نیوز، داوود عزیزی در نشست تخصصی با هیئت انجمن های ورزشی شهرستان فردیس که صبح امروز در محل اداره ورزش تشکیل شد؛ بر لزوم برنامه ریزی و تدوین تقویم ورزشی توسط هیئت ها، تاکید کرد و افزود: هیئت های ورزشی در راستای توسعه و ترویج ورزش باید نقشه راه داشته باشند و در این راستا، تدوین تقویم ورزشی ضروری است.

وی با بیان اینکه عملکرد هیئت های ورزشی شهرستان سالانه ارزیابی می شود؛ گفت: معیار ارزیابی هیئت های ورزشی، اجرای برنامه هاست و در خصوص هیئت هایی که در آخر جدول ارزیابی سالانه باشند تجدید نظر می کنیم.

رئیس اداره ورزش و جوانان فردیس بر لزوم توسعه ورزش بانوان، تاکید کرد و اظهار داشت: با توجه به حجم جمعیت بانوان ورزشکار و علاقمند به ورزش، توسعه ورزش بانوان در همه هیات های ورزشی در دستور کار است.

عزیزی توجه به موضوعات فرهنگی و به کارگیری مربیان اخلاقمدار توسط هیئت های ورزشی را مورد تاکید قرار داد و افزود: ورزش و اخلاق به عنوان دو مکمل، باید به موازات یکدیگر در ورزشکاران تقویت شود. هیئت های ورزشی موضوعات فرهنگی از جمله ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و برنامه های ویژه هفته دفاع مقدس را در دستور کار قرار دهند.

وی با ابراز رضایت از عملکرد هیات انجمن های ورزشی شهرستان فردیس، یادآور شد: کمیته های موج سواری و فوتبال روی میز ، به همت این هیات برای اولین بار در سطح استان، در شهرستان فردیس راه اندازی شد.

گفتنی است در این نشست مشکلات هیئت انجمن های ورزشی شهرستان فردیس مورد بررسی قرار گرفت و با توجه به تعدد رشته های ورزشی زیرمجموعه این هیئت، اجرای برنامه های مختلف در هفته دفاع مقدس و نیمه دوم سال در نظر گرفته شد.

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز