‍ بهترین سمن های البرز در فردیس هستند

غفرانی: ادارات به اجرای طرح های مبتکرانه جوانان کمک کنند

فردیس نیوز- مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز بر لزوم همکاری دستگاه ها برای کمک به اجرای طرح های مبتکرانه جوانان و سمن های شهرستان فردیس تاکید کرد.

به گزارش فردیس نیوز، امیر غفرانی در نشست ستاد ساماندهی امور جوانان که پیش ازظهر امروز در محل سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد؛ در آغاز صحبتش از مسئولان شهرستان درخواست کرد که به خودباوری جوانان کمک کنند و افزود: باید قدرت و ظرفیت جوانان برای انجام کارهای بزرگ را باور داشته باشیم.

وی با اشاره به کارکرد استارتاپ ها و ایجاد آنها با فکر خلاقانه، گفت: استارتاپ ها امروز جزو لایفک زندگی روزمره است و در این راستا با همکاری شهرداری کرج خانه استارتاپ در کرج راه اندازی شده و با حضور معاون رئیس جمهور به تعبیری کارخانه استارتاپ راه اندازی شده و می تواند زمینه اشتغال جوانان، استفاده از ظرفیت تفکر خلاقانه آنها و پیشرفت تکنولوژی را فراهم کند.

مدیرکل ورزش و جوانان خاطر نشان کرد: جوانان در سازمان های مردم نهاد می توانند کارهای بزرگی را بدون چشمداشت انجام دهند و نمونه آن اجرای طرح تدبیر زندگی و آموزش اجباری پیش از ازدواج بود که با همکاری سمن ها و معاونت فرهنگی دادگستری البرز آغاز شد و حالا در کل کشور اجرا می شود.

وی با بیان اینکه آسیب های اجتماعی در جامعه بیداد می کند و مشکلات اقتصادی عاملی برای افزایش آسیب های اجتماعی به ویژه در بین جوانان است؛ افزود: متولی رفع آسیب های اجتماعی سازمان های مردم نهاد نیستند، اما به دلیل تفکر اجتماعی و مردمی به صورت خودجوش در این حوزه کمک می کنند؛ و همه دستگاه ها وظیفه دارند در حد توانشان به اجرای طرح های نو، کاهش مشکلات جوانان و آسیب های اجتماعی کمک کنند.

غفرانی با بیان اینکه بهترین سمن های استان در شهرستان فردیس وجود دارد؛ گفت: همه ادارات در راستای انجام طرح های سمن ها مشارکت و همکاری لازم را داشته باشند.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه
تازه‌ها
مطالب پیشنهادی