۷۰ درصد آبیاری فضای سبز فردیس با آب شرب انجام می شود
پرینت
#۶٨۵٠
98/10/23 دوشنبه 14:03

۷۰ درصد آبیاری فضای سبز فردیس با آب شرب انجام می شود

فردیس نیوز- معاون خدمات شهر شهرداری فردیس گفت: بلوار مپنا در باند شمالی و جنوبی تا پیش از پایان سال مورد بهره برداری قرار می گیرد.

به گزارش فردیس نیوز، علی خوشگرد در نشست ستاد مدیریت بحران که هم اکنون در فرمانداری فردیس در حال برگزاریست؛ ضمن اعلام خبر فوق گفت: در خصوص تکمیل عملیات بلوار مپنا مشکل کمبود اعتبار وجود داشت که خوشبختانه اعتبار لازم تامین شده و تا قبل از پایان سال هر دو باند این بلوار مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

وی در ادامه از پاکسازی و جمع آوری نخاله ها در منطقه شهرک صنعتی نور خبر داد و افزود: در چند روز گذشته تمام خاک و نخاله ها از شهرک نور و اطراف آن جمع آوری شد.

معاون شهردار فردیس با شرحی از اقدامات شهرداری فردیس در خصوص مدیریت بحران، بیان کرد: پیش از آغاز فصل سرما شهرداری فردیس 500 ماسه و نمک، ۱۰ دستگاه کامیون، ۲۰ دستگاه خاور و ۵ دستگاه نیسان خریداری کرده است و در مواقع بحران در هر ایستگاه ۴۰۰ نفر مستقر خواهند شد.

وی با اشاره به آلودگی پساب نیروگاه منتظر قائم فردیس، بیان کرد: پساب حاصل از نیروگاه بررسی شده و ph این آب بسیار بالاست و برای مصارف کشاورزی مناسب نبوده و امکان رهاسازی در کانال فردیس، نیست.

خوشگرد با بیان اینکه ۷۰ درصد آبیاری فضای سبز فردیس با آب شرب اتجام می شود؛ گفت: در صورت همکاری نیروگاه شهرداری فردیس با تقویت خطوط شبکه آبرسانی و نصب یک مخزن ۴۰۰ لیتری از پساب نیروگاه برای آبیاری درختان غیرمثمر و فضای سبز شهری استفاده می شود.

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری