فرماندار فردیس تاکید کرد؛

بیمارستان فردیس در مهلت مقرر تکمیل شود

فردیس نیوز- فرماندار فردیس تسریع در روند احداث بیمارستان فردیس و ایجاد بیمارستان در بخش مشکین دشت را از مسئولان ارشد دانشگاه علوم پزشکی البرز خواستار شد.

به گزارش فردیس نیوز، ابوالفضل اینانلو در نشست بررسی مشکلات بهداشت و درمان شهرستان فردیس که با حضور اکبریان نماینده مجلس البرز، رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز ، امام جمعه و مسئولان دستگاه های ذیربط برگزار شد، با اشاره به وسعت ۷۷ کیلومتری و جمعیت حدود ۷۰۰ هزار نفری شهرستان فردیس، افزود: با توجه به جمعیت متراکم این شهرستان، آسیب پذیری بیشتر و مشکلات در حوزه بهداشت و درمان بیشتر است و به توجه ویژه در حوزه بهداشت و درمان نیاز دارد.

وی به اقدامات دولت تدبیر و امید در توسعه مراکز درمانی اشاره کرد و گفت: با توجه به نیاز شهرستان فردیس، احداث بیمارستان فردیس با تامین اعتبار از محل اعتبارات سفر ریاست جمهوری به استان البرز ، آغاز شد که حدود ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد، اما روند اجرای پروژه به کندی پیش می رود.

فرماندار فردیس تسریع در روند پروژه احداث بیمارستان این شهرستان را خواستار شد و افزود: امیدواریم عملیات اجرایی این پروژه در مهلت مقرر به پایان برسد و دانشگاه علوم پزشکی نسبت به تجهیز و بهره برداری این بیمارستان اقدام کند.

وی همچنین به جمعیت ۱۰۰ هزار نفری مشکین دشت و جنعیت ۱۲ هزار نفری روستای فرخ آباد زیبادشت اشاره و خاطر نشان کرد: علیرغم نزدیکی بیمارستان های شهرهای همجوار از جمله محمدشهر به این مناطق، وضعیت اقتصادی مردم و حجم جمعیت در مشکین دشت و فرخ آباد ، وجود بیمارستان برای پاسخگویی به نیازهای درمانی شهروندان این مناطق را ضروری می کند.

اینانلو همچنین حمایت از شبکه بهداشت و اقدامات این نهاد در خصوص کنترل و نظارت بر مراکز تحت پوشش را از جمله اولویت های فرمانداری برشمرد و گفت: با توجه به لزوم سلامت مردم، فرمانداری فردیس اقدامات قاطعانه شبکه بهداشت در خصوص تخلفات بهداشتی و درمانی و جمع آوری مراکز غیرمجاز را مورد حمایت خود قرار می دهد.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه