یک حلقه چاه جدید وارد شبکه آبرسانی فردیس می شود
پرینت
#۶٨٩١
98/11/17 پنجشنبه 12:52

یک حلقه چاه جدید وارد شبکه آبرسانی فردیس می شود

یاوری: چاره ای جز رها سازی آب در خیابان امام حسن نبود

فردیس نیوز- رئیس اداره آب و فاضلاب  شهرستان فردیس در گفتگویی تلفنی در خصوص آبی که از چند روزگذشته در خیابان امام حسن مجتبی(ع) جاری است؛ توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش فردیس نیوز، مهدی یاوری در این خصوص اظهار داشت: یک حلقه چاه جدید در اداره حوادث امداد واقع در خیابان امام حسن (ع) حفر شده و تا چند روز آتی وارد مدار شبکه آب شرب شهرستان فردیس می شود و علت جاری شدن آب چند روز گذشته در خیابان امام حسن(ع)، شستشوی دیواره این چاه است. این مرحله برای همه چاه های تازه حفرشده اجرا می شود .

وی افزود: آبی که هنگام شستشوی چاه ها جاری می شود، دارای تنومیک است که برای هیچ مصرفی حتی فضای سبز مناسب نبوده و چاره ای جز رها کردن این آب نیست که روان بودن آب چاه، تا زمان پایان آزمایشات و تست سلامت آب ادامه پیدا می کند که معمولا 2 تا 4 روز طول می کشد.

رئیس اداره آبفا فردیس همچنین گفت: شستشوی سالانه چاه های موجود در ایام پایانی سال انجام می شود و هر کدام، یک روز طول می کشد که تا چند روز آتی شهروندان شاهد روان شدن آب چاه ها در مناطق مختلف سطح شهر خواهند بود.

وی با اشاره به وجود 62 حلقه چاه در شهرستان فردیس، بیان کرد: افزایش میزان آبدهی و ارتقای سطح کیفی آب در چاه های شهرستان مد نظر است و اگرچه با ورود این چاه جدید به مدار شبکه آب فردیس، تعداد چاه ها به 63 حلقه می رسد اما با سنجش کیفیت و میزان آبدهی همه چاه های شهرستان، چاه هایی با میزان آبدهی بسیار پایین از شبکه خارج خواهد شد.

 

 

 

 

 

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری