یعقوبی: توسعه فضاهای فرهنگی فردیس از اولویت های مدیریت شهری است
پرینت
#۶۶٧١
98/07/29 دوشنبه 18:52

یعقوبی: توسعه فضاهای فرهنگی فردیس از اولویت های مدیریت شهری است

فردیس نیوز - نایب رئیس شورای اسلامی شهر فردیس توسعه فضاهای فرهنگی شهر با توجه به نیاز شهروندان را  از اولویت های اولین  مدیریت شهری فردیس برشمرد.

به گزارش فردیس نیوز، سید حمید یعقوبی در حاشیه مراسم بازدید از کتابخانه پارک تندرستی که پیش از ظهر امروز همراه با مدیرکل کتابخانه های عمومی استان البرز انجام شد، با اشاره به کمبود زیرساخت های شهر فردیس به تناسب جمعیت آن گفت: با نگاه مثبت شورای اسلامی شهر فردیس واگذاری حق انتفاع کتابخانه پارک تندرستی به کتابخانه های عمومی به نتیجه رسید.

وی افزود: تحقق این امر، ضمن افزایش سرانه کتابخانه در فردیس، استفاده از  مهارت نیروهای متخصص کتابخانه های عمومی در کنار ظرفیت های فرهنگی شهرداری، ارائه خدمات مطلوب به شهروندان را تسهیل می کند.

عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر فردیس با تأکید بر ضرورت توسعه فضا های فرهنگی فردیس، افزود: توسعه فضاهای فرهنگی با توجه به نیاز شهروندان از جمله اولویت های مدیریت شهری است که با توجه به لزوم افزایش دسترسی شهروندان به فضا های فرهنگی، اجتماعی، این امر در قالب ایجاد  سراهای محله برنامه ریزی شده است.

وی همچنین  با بیان اینکه پیشرفت و توسعه فردیس همت همه جانبه مسئولان، مدیران شهری و مردم را می طلبد؛ گفت: در راستای ایجاد فضاهای فرهنگی، ورزشی به ویژه کتابخانه ها در فردیس و افزایش رضایتمندی شهروندان، مدیریت شهری از هیچ تلاشی فروگذار نیست.

 

 

.

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز