یاوند عباسی:
پرینت
#۶٢٧۵
97/12/27 دوشنبه 11:45

یاوند عباسی:

فرهنگ دنیا طلبی در مدیران، کشور را زمین گیر می کند

آقانوری/ مشاور وزیر کشور در امور ایثارگران به کارگیری مدیران متعهد و کارآمد را لازمه رفع مشکلات و توسعه کشور دانست و ترویج فرهنگ ایثار و خودباوری در آحاد جامعه را مورد تاکید قرار داد.

به گزارش فردیس نیوز، غلامرضا یاوند عباسی در آخرین نشست شورای اداری شهرستان فردیس که هم اکنون در سالن جلسات فرمانداری در حال برگزاریست، با اشاره به انتخابات مجلس و مسائل اقتصادی، سال ۹۸ را برای مدیران و مسئولان، سال پرکارتری نسبت به سال های گذشته دانست و بر لزوم به کارگیری رهنمودهای مقام معظم رهبری(مدظله) در بیانیه گام دوم انقلاب در جهت رفع مشکلات کنونی جامعه تاکید کرد.

وی به امید آفرینی و ایجاد نگاه خوشبینانه توسط مدیران از جمله تاکیدات رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب اشاره کرد و افزود: مشکلات موجود به ولیل عدم توجه به هدف گذاری های منطقی ایجاد شده است.

مشاور وزیر کشور در امور ایثارگران گفت: با توجه به شرایط ویژه کشور، کسانی باید در مسند مدیریتی قرارگیرند که افرادی کاردان، متعهد و با انگیزه باشند و بتوانند با استفاده از ظرفیت های موجود و انجام اقدامات اساسی، جامعه را به سمت افزایش امید پیش ببرند.

وی با اشاره به فرمایش رهبری به بازتولید دستاوردهای دفاع مقدس و بازنگری در شیوه های مدیریتی کشور تاکید کرد و افزود: انعطاف پذیری، تصحیح خطاها در جهت ارتقای رضایتمندی مردم باید در شیوه های مدیریتی در اولویت قرار گیرد.

یاوند عباسی تصریح کرد: تحقق خدمات رسانی عزتمند و رضایتمندی مردم از طریق واگذاری امور و جایگاه های مدیریتی به مدیران توانمند، امکانپذیر است.

وی در بخش دیگری به دستاوردهای دفاع مقدس و مدیریت جهادی توسط همه اقشار مردم اشاره کرد و گفت: مدیریت جهادی توسط همه مدیران نهادها و دستگاه ها و ادای تکلیف در ارائه کمک و اعزام فرزندانشان به جبهه موجب دستیابی به اهداف دفاع مقدس شد.

مشاور وزیر کشور ترویج فرهنگ ایثار در جامعه را ضروری دانست و افزود:با بازنگری در سیستم اجرایی کشور، فرهنگ ایثار و خودباوری در آن لحاظ شود. نقطه مقابل فرهنگ ایثار، فرهنگ دنیاطلبی است که اگر در مدیران کشور رواج یابد، کشور را زمین گیر می کند.

وی ضمن اشاره به فرهنگ جوانگرایی در دوران دفاع مقدس بر لزوم استفاده از ظرفیت جوانان و دانش افراد با تجربه تاکید کرد و گفت: ایثار و فداکاری باید به درستی وارد دستگاه های مدیریتی، کانون خانواده ها و بطن جامعه شود تا آسیب های اجتماعی از جمله طلاق، فساد و جرم کاهش یابد.

یاوند عباسی در ادامه به توجه ویژه مسئولان دستگاه ها به امور ایثارگران تاکید کرد و افزود: در ادارات و دستگاه ها بر اساس قانون باید شخصی به عنوان مسئول امور ایثارگران وجود داشته باشد و مشاور امور ایثارگران در ادارات علاوه بر ارائه خدمات و رسیدگی به امور ایثارگران شاغل در همان دستگاه، به امور مراجعین ایثارگر و مجموعه ایثارگران جامعه توجه ویژه داشته باشد.

وی همچنین اقدامات فرهنگی در راستای ایجاد عزتمندی ایثارگران را ضروری دانست و توجه مدیران شهری را به المان سازی به تناسب شرایط موجود در شهرها و مناسب سازی ابنیه و معابر سطح شهر مورد تاکید قرار داد.

مشاور وزیر کشور همچنین در جمع مدیران اجرایی شهرستان فردیس به بیان برخی قوانین لازم الرعایه در خصوص تسهیل در امور ایثارگران پرداخت.

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز
سیل مهربانی همکلاسی های البرز برای کمک به دانش آموزان لرستان سیل مهربانی همکلاسی های البرز برای کمک به دانش آموزان لرستان
قاسمی: با سیل مهربانی و سد دانایی با مشکلات مقابله می کنیم ...
بارش های امسال و تغییر  وضعیت در حوزه منابع آبی کشور بارش های امسال و تغییر وضعیت در حوزه منابع آبی کشور
کولیوند: سیل کمک های مردمی به سیل زدگان، نتیجه همبستگی ملت ایران است ...
سیل مهربانی همکلاسی های البرز سیل مهربانی همکلاسی های البرز
و مشارکت بیش از 700 مدرسه و مرکز آموزشی در آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج ...
اقدام ارزشمند جانبازان و پاسداران فرهنگی ناحیه 3؛ تقدیم هدایا به سیل زدگان اقدام ارزشمند جانبازان و پاسداران فرهنگی ناحیه 3؛ تقدیم هدایا به سیل زدگان
حمایت تمام قد آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج از سبزپوشان سپاه ...
فراخوان ثبت‌نام جشنواره «جوان موفق» فراخوان ثبت‌نام جشنواره «جوان موفق»
فراخوان ثبت‌نام در جشنواره «جوان موفق»، ویژه جوانان استان البرز باهدف شناسایی جوانان نخبه، توانمند و ...
توسط اداره بهزیستی کرج انجام شد؛ توسط اداره بهزیستی کرج انجام شد؛
جمع آوری و ارسال ۲۷ تن کمک های مردمی از اقلام مورد نیاز سیل زدگان ...
تیم اقتصادی البرز مسلط و قوی عمل می کند تیم اقتصادی البرز مسلط و قوی عمل می کند
شهبازی : رونق اقتصادی و امنیت سیاسی البرز را با جدیت دنبال می کنیم ...
اتحاد مسئولان برای نیل به توسعه  البرز و ایجاد آرامش اتحاد مسئولان برای نیل به توسعه البرز و ایجاد آرامش
گشایش برخی از تنگناهای البرز نیازمند تدبیر ملی است ...
تأکید سرپرست استانداری البرز ؛ تأکید سرپرست استانداری البرز ؛
تعیین تکلیف بیمارستان امام خمینی (ره) در اسرع وقت ...