گوشت چرخکرده غیربهداشتی، متخلف را به دام انداخت

فردیس نیوز - رئیس دامپزشکی شهرستان فردیس گفت: طی بازرسی  از سطح شهر یک واحد متخلف در زمینه گوشت و فرآورده های آن شناسایی و با حکم دادستانی شهرستان پلمپ شد.

به گزارش فردیس نیوز، دکتر محمد مهدی راهنورد در این خصوص اظهار داشت: روز یک شنبه طی بازرسی صورت گرفته از واحدهای عرضه فرآورده های خام دامی سطح شهر یک واحد پروتئینی گوشت و مرغ  واقع درخیابان اهری به دلیل انجام اقدامات خلاف در زمینه آماده سازی گوشت چرخ کرده غیر مجاز در حجم بالا شناسایی و به دادستانی گزارش شد.

وی با بیان اینکه  دستور پلمپ واحد متخلف از سوی  دادستان عمومی و انقلاب شهرستان فردیس صادرشد؛ افزود: بازرسان تعزیرات حکومتی و واحد بازرسی اداره صنعت، معدن و تجارت در محل حاضر شده و واحد صنفی متخلف را تا تعیین تکلیف پلمپ کردند.

رئیس دامپزشکی شهرستان فردیس بازرسی و نظارت بر مراکز تولید و عرضه فرآورده های خام دامی را از مهمترین وظایف این اداره برشمرد و گفت: در بازرسی های صورت گرفته هرگونه تخلفات غیر بهداشتی ثبت و به مراجع ذی صلاح قضایی ارجاع می شود.

وی در پایان نیز ضمن تقدیر از همکاری دادستان شهرستان فردیس در حمایت از فعالیت های حوزه دامپزشکی، از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلفات بهداشتی مراتب را به شماره تلفن 36640518 دامپزشکی گزارش نمایند.

 


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه