گزارشی از اولین نشست شورای فردیس پس از اغتشاشات؛
پرینت
#۶٧٣٩
98/08/29 چهارشنبه 17:51

گزارشی از اولین نشست شورای فردیس پس از اغتشاشات؛

شهروندان نگران نباشند؛ اسناد و چک ها سالم است

فردیس نیوز- سخنگوی شورای اسلامی شهر فردیس به شهروندان اطمینان داد که تمامی چک های موجود در شهرداری و پرونده های شهروندان در مجموعه شورا و شهرداری، سالم بوده و هیچ آسیبی ندیده است. 

 به گزارش فردیس نیوز،رضا اسماعیلی ذبیحی در گفتگویی تلفنی از برگزاری اولین نشست فوق العاده شورای اسلامی شهر فردیس پس از اغتشاشات اخیر خبر داد و افزود: درپی اتفاقات اخیر و ایراد خسارت به ساختمان شهرداری فردیس توسط آشوبگران،  شهرداری طی لایحه ای و با در نظر گرفتن 2 ساختمان، تخصیص اعتبار برای رهن یکی از آنها  و استقرار شهرداری مرکز را از شورا درخواست کرد که این امر مورد موافقت اعضای شورا قرار نگرفت.

وی با بیان اینکه شهرداری مرکزی فردیس باید در مکانی واقع شود که ضمن سهولت دسترسی، امکان پاسخگویی مناسب و تکریم ارباب رجوع در آن فراهم باشد؛ افزود: با توجه به آسیب دیدگی ساختمان منطقه یک  و فضای ناکافی ساختمان  منطقه 2 شهرداری، امکان استقرار شهرداری مرکزی فردیس  در هیچ یک ازاین مناطق نیست. از سویی دیگر اجاره، رهن و یا خرید ساختمان برای شهرداری مرکزی نیز با مشکلاتی روبروست و بر این اساس مجموعه شورا از شهرداری خواست تا ظرف 24 ساعت آتی با بررسی بیشتر، ساختمان مناسبی را برای استقرار شهرداری در نظر بگیرد و یا با بررسی استحکام بنا و میزان امنیت، برای احیای ساختمان سابق شهرداری اقدام کند.

 عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر فردیس در ادامه با اشاره به نگرانی ها و تماس های مکرر شهروندان در خصوص پرونده ها و چک هایشان در شهرداری، به شهروندان اطمینان داد که تمامی چک های موجود در شهرداری و پرونده های شهروندان در مجموعه شورا و شهرداری، سالم بوده و هیچ آسیبی ندیده است. 

وی با بیان اینکه ساختمان و تجهیزات موجود در شورای اسلامی شهر فردیس آسیب چندانی ندیده است؛ بیان کرد: با توجه به مشترک بودن شبکه برق شورا و شهرداری و آتش سوزی در ساختمان شهرداری، اتصالات و تأسیسات برق شورا نیز دچار خسارت شده، درب های برخی دفاتر تخریب شده و ساختمان دچار دودزدگی شده است که در حال حاضر قابل استفاده نیست.

ذبیحی افزود: تا تعیین تکلیف ساختمان شورا و شهرداری، جلسات شورای اسلامی شهر فردیس در محل شورای این شهرستان برگزار می شود و اعضای شورا در راستای خدمت به مردم آمادگی برگزاری جلسات فوری و فوق العاده را دارند.   

وی همچنین از مدیران بانک های موجود در شهر فردیس تقاضا کرد تا در اسرع وقت امکانات لازم برای ارائه خدمات مجدد به شهروندان را فراهم کنند.

نماینده مردم فردیس در پارلمان شهری در پایان ضمن تقدیر از زحمات فرمانداری و همه نیروهای نظامی و انتظامی در بازگرداندن امنیت به شهر فردیس، اقدامات تخریبگرانه فتنه جویان و اغتشاشگران را محکوم کرد و از شهروندان فهیم و همیشه در صحنه فردیس خواست تا با حضور پررنگ در راهپیمایی فردا علیه اغتشاش گران، جلوه ای از اتحاد و همدلی مردم و مسئولان را به نمایش بگذارند. 

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز
رکورد صادرات استان شکسته شد رکورد صادرات استان شکسته شد
خسارت آسیب دیدگان اغتشاشات جبران می شود؟ ...
البرز؛ آخرین استان کشور در سرانه آموزشی البرز؛ آخرین استان کشور در سرانه آموزشی
قاسمی: با استقلال آموزش و پرورش فردیس موافقیم؛ مجوز سازمان امور اداری و استخدامی کشور لازم است ...
آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج اجرا می کند؛ آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج اجرا می کند؛
طرح ترنم با هدف توسعه عدالت آموزشی و ارتقای سطح کیفی مدارس کم برخوردار ...
مدیر منابع انسانی شرکت گاز استان البرز: مدیر منابع انسانی شرکت گاز استان البرز:
نقشه استراتژی منابع انسانی شرکت گاز استان البرز تا پایان شهریور رونمایی می شود ...
ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش  برای اولین بار در البرز؛ ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش برای اولین بار در البرز؛
راه اندازی ۴ سامانه الکترونیکی در جهت تسهیل در امور فرهنگیان ...